Knipperlichten
Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.
-
Krappe liquiditeit NBB
Cash en vorderingen dekken 3 % van de kortlopende schulden in 2024; drempel 65 %.
Financiën
Boekjaar 2024
NESTUS uit Merelbeke-Melle, ondernemingsnummer BE0783433861, sloot boekjaar 2024 af met een resultaat van € -139.969 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde NESTUS een brutomarge van € -742 en een eigen vermogen van € 190.834. Tegenover boekjaar 2023 ging het resultaat van € 54.985 naar € -139.969. Het bedrijf draaide verlies. Er zit een gezonde buffer in het bedrijf. Veel schulden tegenover weinig eigen buffer. De jongste jaarrekening werd op 30 augustus 2025 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 190.834
▼ 42% t.o.v. 2023
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ -139.969
▼ in 2023 nog € 54.985 winst
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 6.919
▼ 92% t.o.v. 2023
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Verlies, niets uit te keren
De reserves zakten naar € 186.933.
Mensen en middelen in 2024
€ 85.741
▲ 19% t.o.v. 2023
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2024
€ 1,2 miljoen
▲ 9% t.o.v. 2023
Dit jaar wordt € 95.751 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 13 jaar weg.
€ 9.335
▼ 91% t.o.v. 2023
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 19.170
▼ 11% t.o.v. 2023
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | Verschil 2023 → 2024 | |
|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 162.562 | € 213.004 | € -742 | ▼ € 213.747 |
| Winst na belastingen | € 76.366 | € 54.985 | € -139.969 | ▼ € 194.954 |
| Eigen vermogen | € 275.818 | € 330.803 | € 190.834 | ▼ 42% |
| Totale schulden | € 1.202.494 | € 1.423.235 | € 1.599.840 | ▲ 12% |
| Cash | € 82.313 | € 88.034 | € 6.919 | ▼ 92% |
| Terreinen & gebouwen | € 1.346.514 | € 1.476.376 | € 1.683.243 | ▲ 14% |
| Opgepotte winst | € 271.918 | € 326.903 | € 186.933 | ▼ 43% |
| Bankschulden | € 674.592 | € 1.113.569 | € 1.213.669 | ▲ 9% |
| Balanstotaal | € 1.478.313 | € 1.754.038 | € 1.790.674 | ▲ 2% |
Kerncijfers van NESTUS, boekjaren 2022 tot 2024, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.De jaarrekening voor boekjaar 2025 is nog niet neergelegd; ze werd verwacht vóór 31 juli 2026.
Wat is er gebeurd met NESTUS?
Wat er de jongste jaren bij NESTUS gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2024: verlies van € 139.969 (▼ € 194.954 t.o.v. 2023). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Merelbeke-Melle. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
- Tom VANNESTE werd bestuurder. NBB
Samengevat
Van € 76.366 winst in 2022 naar € 139.969 verlies in 2024.
Betaalde al € 24.329 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2022, met € 76.366 winst.
Bestuur
Achter NESTUS zit Tom VANNESTE. Tom VANNESTE zit ook achter ATOM.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2024
sinds 2022
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Lindestraat 100
9090 Merelbeke-Melle
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0783.433.861
- Btw-nummer
- BE 0783.433.861
- Maatschappelijke zetel
- Lindestraat 100, 9090 Merelbeke-Melle
- Namen & benamingen
- NESTUS
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 15 maart 2022
- Peppol
- Actief · Actief sinds 26 jun 2025
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van hoofdkantoren
Diverse administratieve activiteiten ten behoeve van kantoren
Handel in eigen onroerend goed
Verhuur en exploitatie van eigen of geleasd niet-residentieel onroerend goed, exclusief terreinen
Verhuur en exploitatie van eigen of geleasd residentieel onroerend goed, exclusief sociale woningen
Groothandel in elektrisch materiaal, inclusief installatiemateriaal
Administratieve en ondersteunende activiteiten ten behoeve van kantoren