Financiën
Boekjaar 2025
MG HUMBERT A uit Marche-en-Famenne, ondernemingsnummer BE0782498406, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 48.696 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde MG HUMBERT A een brutomarge van € 98.195 en een eigen vermogen van € 109.800. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 26.792 naar € 48.696. Winstgevend, en de winst groeit. Er zit een gezonde buffer in het bedrijf. De schulden zijn onder controle. De jongste jaarrekening werd op 7 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 109.800
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 48.696
▲ 82% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 57.072
▲ 42% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 48.696 uitgekeerd
100 % van de winst ging naar de aandeelhouders, de rest bleef in het bedrijf.
Mensen en middelen in 2025
€ 4.675
▼ 61% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 345.781
▼ 8% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 29.676 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 12 jaar weg.
€ 666
▲ € 645 t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 2.550
▲ € 2.250 t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 68.059 | € 85.378 | € 67.943 | € 98.195 | ▲ 45% |
| Winst na belastingen | € 40.678 | € 41.790 | € 26.792 | € 48.696 | ▲ 82% |
| Eigen vermogen | € 42.878 | € 83.867 | € 109.800 | € 109.800 | |
| Totale schulden | € 371.869 | € 342.130 | € 378.275 | € 397.744 | ▲ 5% |
| Cash | € 17.228 | € 27.693 | € 40.182 | € 57.072 | ▲ 42% |
| Terreinen & gebouwen | € 343.549 | € 348.967 | € 374.958 | € 361.555 | ▼ 4% |
| Opgepotte winst | € 39.878 | € 80.867 | € 106.800 | € 106.800 | |
| Dividend | € 800 | € 800 | € 859 | € 48.696 | ▲ € 47.837 |
| Bankschulden | € 358.562 | € 340.530 | € 377.095 | € 345.781 | ▼ 8% |
| Balanstotaal | € 414.746 | € 425.997 | € 488.075 | € 507.544 | ▲ 4% |
Kerncijfers van MG HUMBERT A, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met MG HUMBERT A?
Wat er de jongste jaren bij MG HUMBERT A gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 48.696 (▲ 82% t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
- Nieuwe vestiging in Marche-en-Famenne. KBO
- Aurore HUMBERT werd bestuurder. NBB
Samengevat
Van € 40.678 winst in 2022 naar € 48.696 winst in 2025.
Betaalde al € 55.326 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2025, met € 48.696 winst.
Keerde in totaal € 51.155 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter MG HUMBERT A zit Aurore HUMBERT.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Aurore HUMBERT
Bestuurder
sinds 2022
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Marche, Aux Bois d'en Bas 62
6900 Marche-en-Famenne
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten
Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.
Oprichting
Bron: Akte ↗- HUMBERT Aurore Marie Lucie Thérèse(fondateur) 100%
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0782.498.406
- Btw-nummer
- BE 0782.498.406
- Maatschappelijke zetel
- Marche, Aux Bois d'en Bas 62, 6900 Marche-en-Famenne
- Namen & benamingen
- MG HUMBERT A · MGHA
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 22 februari 2022
- Peppol
- Actief · Actief sinds 27 jan 2026
- Contact
- [email protected]
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van huisartspraktijken