Financiën
Boekjaar 2025
MADZOU uit Brussel, ondernemingsnummer BE0781950454, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 1.384 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde MADZOU een brutomarge van € 4.371 en een eigen vermogen van € 19.734. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 4.151 naar € 1.384. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 8 januari 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 19.734
▲ 8% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 1.384
▼ 67% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 7.340
▲ 27% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 16.734.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 1.487
▼ 32% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 365
▼ 80% t.o.v. 2024
Leningen bij banken en andere kredietverstrekkers, lang en kort.
€ 4.911
▼ 11% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 18.825 | € 9.523 | € 4.371 | ▼ 54% |
| Winst na belastingen | € 11.200 | € 4.151 | € 1.384 | ▼ 67% |
| Eigen vermogen | € 14.200 | € 18.350 | € 19.734 | ▲ 8% |
| Totale schulden | € 11.844 | € 9.234 | € 5.275 | ▼ 43% |
| Cash | € 7.144 | € 5.795 | € 7.340 | ▲ 27% |
| Opgepotte winst | € 11.200 | € 15.350 | € 16.734 | ▲ 9% |
| Bankschulden | € 3.158 | € 1.790 | € 365 | ▼ 80% |
| Balanstotaal | € 26.044 | € 27.585 | € 25.010 | ▼ 9% |
Kerncijfers van MADZOU, boekjaren 2023 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 30 januari 2027.
Wat is er gebeurd met MADZOU?
Wat er de jongste jaren bij MADZOU gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 1.384 (▼ 67% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
- Nieuwe vestiging in Sint-Gillis (bij-Brussel). KBO
Samengevat
Van € 11.200 winst in 2023 naar € 1.384 winst in 2025.
Betaalde al € 9.373 vennootschapsbelasting sinds 2023.
Beste jaar ooit: 2023, met € 11.200 winst.
Bestuur
Achter MADZOU zit Maddy FRANçOIS.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Maddy FRANçOIS
Bestuurder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Franklinstraat 2
1000 Brussel
Defacqzstraat 134
1060 Sint-Gillis (bij-Brussel)
Actief sinds 14 februari 2022
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 5 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten
Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.
Oprichting
Bron: Akte ↗- FRANçOIS Maddy Monique Paulette Cécile(oprichter) 100%
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0781.950.454
- Btw-nummer
- BE 0781.950.454
- Maatschappelijke zetel
- Franklinstraat 2, 1000 Brussel
- Namen & benamingen
- MADZOU
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 14 februari 2022
- Peppol
- Actief · Actief sinds 1 okt 2025
- Activiteiten · NACE
Administratieve en ondersteunende activiteiten ten behoeve van kantoren
Diverse administratieve activiteiten ten behoeve van kantoren
Overige activiteiten van uitgeverijen, met uitzondering van het uitgeven van software
Overige fotografische activiteiten
Overige zakelijke dienstverlening, neg
Fotokopiëren, documentvoorbereiding en andere gespecialiseerde ondersteunende activiteiten ten behoeve van kantoren