Financiën
Boekjaar 2025
CMC328 uit Elsene, ondernemingsnummer BE0781875923, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 22.895 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde CMC328 een brutomarge van € 36.404 en een eigen vermogen van € 5.233. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 5.939 naar € 22.895. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Veel schulden tegenover weinig eigen buffer. De jongste jaarrekening werd op 17 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 5.233
▲ € 18.679 t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 22.895
▲ 285% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 38.965
▲ 116% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € -6.893.
Mensen en middelen in 2025
€ 2.850
▼ 24% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 74.575
▼ 16% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 14.726 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 5 jaar weg.
€ 2.152
▲ 95% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 3.374
▼ 15% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € -11.272 | € 4.906 | € 24.940 | € 36.404 | ▲ 46% |
| Winst na belastingen | € -23.902 | € -11.826 | € 5.939 | € 22.895 | ▲ 285% |
| Eigen vermogen | € -5.139 | € -19.385 | € -13.445 | € 5.233 | ▲ € 18.679 |
| Totale schulden | € 185.960 | € 151.141 | € 136.939 | € 122.716 | ▼ 10% |
| Cash | € 42.660 | € 17.203 | € 18.081 | € 38.965 | ▲ 116% |
| Opgepotte winst | € -23.902 | € -35.727 | € -29.788 | € -6.893 | ▲ € 22.895 |
| Bankschulden | € 122.051 | € 102.594 | € 89.099 | € 74.575 | ▼ 16% |
| Balanstotaal | € 180.822 | € 131.756 | € 123.493 | € 127.949 | ▲ 4% |
Kerncijfers van CMC328, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met CMC328?
Wat er de jongste jaren bij CMC328 gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 22.895 (▲ 285% t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
- Nieuwe vestiging in Elsene. KBO
- Arthur Brasseur werd bestuurder. NBB
Samengevat
Van € 23.902 verlies in 2022 naar € 22.895 winst in 2025.
Beste jaar ooit: 2025, met € 22.895 winst.
Bestuur
Achter CMC328 zitten Thierry Soubestre en Arthur Brasseur. Thierry Soubestre zit ook achter SPICYIT. Arthur Brasseur zit ook achter AB Motion.
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Kroonlaan 328
1050 Elsene
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 2 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten
Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.
Oprichting
Bron: Akte ↗- Thierry SOUBESTRE(oprichter) 50%
- Arthur BRASSEUR(oprichter) 50%
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0781.875.923
- Btw-nummer
- BE 0781.875.923
- Maatschappelijke zetel
- Kroonlaan 328, 1050 Elsene
- Namen & benamingen
- CMC328
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 11 februari 2022
- Peppol
- Actief · Actief sinds 2 apr 2026
- Activiteiten · NACE
Exploitatie van sportaccommodaties
Activiteiten van eetgelegenheden met beperkte bediening, muv mobiele eetgelegenheden
Detailhandel in kledingaccessoires
Detailhandel in dames-, heren-, baby- en kinderboven- en onderkleding en kledingaccessoires (algemeen assortiment)
Eetgelegenheden met beperkte bediening