Financiën
Boekjaar 2024
XS GROUP uit Gent, ondernemingsnummer BE0781840982, sloot boekjaar 2024 af met een resultaat van € -28.061 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde XS GROUP een brutomarge van € -8.834 en een eigen vermogen van € 21.598. Tegenover boekjaar 2023 ging het resultaat van € 40.273 naar € -28.061. Het bedrijf draaide verlies. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 20 augustus 2025 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 21.598
▲ € 16.939 t.o.v. 2023
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ -28.061
▼ in 2023 nog € 40.273 winst
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 2
▼ € 10.092 t.o.v. 2023
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Verlies, niets uit te keren
De reserves zakten naar € 19.598.
Mensen en middelen in 2024
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 16.372
Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 5.963
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2024
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 21.320
▲ 176% t.o.v. 2023
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
| 2022 | 2023 | 2024 | Verschil 2023 → 2024 | |
|---|---|---|---|---|
| Omzet | € 47.027 | - | - | |
| Brutomarge | € -37.253 | € 49.046 | € -8.834 | ▼ € 57.880 |
| Winst na belastingen | € -37.614 | € 40.273 | € -28.061 | ▼ € 68.334 |
| Eigen vermogen | € -35.614 | € 4.659 | € 21.598 | ▲ € 16.939 |
| Totale schulden | € 45.711 | € 38.062 | € 21.320 | ▼ 44% |
| Cash | € 185 | € 10.094 | € 2 | ▼ € 10.092 |
| Opgepotte winst | € -37.614 | € 2.659 | € 19.598 | ▲ € 16.939 |
| Balanstotaal | € 10.098 | € 42.721 | € 42.918 |
Kerncijfers van XS GROUP, boekjaren 2022 tot 2024, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.De jaarrekening voor boekjaar 2025 is nog niet neergelegd; ze werd verwacht vóór 31 juli 2026.
Wat is er gebeurd met XS GROUP?
Wat er de jongste jaren bij XS GROUP gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2024: verlies van € 28.061 (▼ € 68.334 t.o.v. 2023). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
- Nieuwe vestiging in Gent. KBO
Samengevat
Van € 37.614 verlies in 2022 naar € 28.061 verlies in 2024.
Beste jaar ooit: 2023, met € 40.273 winst.
Bestuur
Achter XS GROUP zit Xhihad SUFAJ.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2024
Xhihad SUFAJ
Bestuurder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Pannestraat 20
9000 Gent
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten
Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.
Oprichting
Bron: Akte ↗- Xhihad Sufaj(oprichter) 100%
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0781.840.982
- Btw-nummer
- BE 0781.840.982
- Maatschappelijke zetel
- Pannestraat 20, 9000 Gent
- Namen & benamingen
- XS GROUP
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 10 februari 2022
- Peppol
- Actief · Actief sinds 17 dec 2025
- Activiteiten · NACE
Bouw van civieltechnische werken voor elektriciteit en telecommunicatie
Algemene bouw van residentiële gebouwen