Financiën
Boekjaar 2025
ORIENS uit Londerzeel, ondernemingsnummer BE0781386468, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 81.613 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde ORIENS een brutomarge van € 109.043 en een eigen vermogen van € 24.224. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 74.842 naar € 81.613. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer kromp fors: het eigen vermogen ligt 71 % lager dan vorig jaar. De schulden zijn onder controle. De jongste jaarrekening werd op 29 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 24.224
▼ 71% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 81.613
▲ 9% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 67.576
▲ € 50.764 t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 140.000 uitgekeerd
Meer dan de winst van het jaar ging naar de aandeelhouders; de reserves zakten.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 13.412
▼ 43% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 6.357
▲ 57% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 39.671
▲ 28% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 142.095 | € 82.031 | € 104.651 | € 109.043 | ▲ 4% |
| Winst na belastingen | € 103.667 | € 59.102 | € 74.842 | € 81.613 | ▲ 9% |
| Eigen vermogen | € 28.667 | € 87.769 | € 82.612 | € 24.224 | ▼ 71% |
| Totale schulden | € 138.705 | € 53.108 | € 38.540 | € 63.584 | ▲ 65% |
| Cash | € 46.308 | € 13.790 | € 16.812 | € 67.576 | ▲ € 50.764 |
| Opgepotte winst | € 23.667 | € 82.769 | € 77.612 | € 19.224 | ▼ 75% |
| Dividend | € 80.000 | € 0 | € 80.000 | € 140.000 | ▲ 75% |
| Bankschulden | € 29.965 | € 16.809 | € 3.395 | € 0 | ▼ 100% |
| Balanstotaal | € 167.372 | € 140.877 | € 121.152 | € 87.808 | ▼ 28% |
Kerncijfers van ORIENS, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met ORIENS?
Wat er de jongste jaren bij ORIENS gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 81.613 (▲ 9% t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
- Nieuwe vestiging in Londerzeel. KBO
- Matthieu Gallin werd bestuurder. NBB
Samengevat
Van € 103.667 winst in 2022 naar € 81.613 winst in 2025.
Betaalde al € 83.927 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2022, met € 103.667 winst.
Keerde in totaal € 300.000 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter ORIENS zit Matthieu Gallin.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Matthieu Gallin
Bestuurder
sinds 2022
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Zandvat 27
1840 Londerzeel
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten
Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.
Oprichting
Bron: Akte ↗- GALLIN Matthieu Michel Marie(oprichter) 100%
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0781.386.468
- Btw-nummer
- BE 0781.386.468
- Maatschappelijke zetel
- Zandvat 27, 1840 Londerzeel
- Namen & benamingen
- ORIENS
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 31 januari 2022
- Peppol
- Actief · Actief sinds 30 nov 2025
- Activiteiten · NACE
Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten
Computerconsultancy-activiteiten