Financiën
Boekjaar 2025
IRISIA uit Court-Saint-Etienne, ondernemingsnummer BE0780901072, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 86.716 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde IRISIA een brutomarge van € 117.225 en een eigen vermogen van € 201.929. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 22.253 naar € 86.716. Winstgevend, en de winst groeit. Er zit een gezonde buffer in het bedrijf. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 30 mei 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 201.929
▼ 10% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 86.716
▲ 290% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 120.101
▲ 21% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 108.969 uitgekeerd
Meer dan de winst van het jaar ging naar de aandeelhouders; de reserves zakten.
Mensen en middelen in 2025
€ 14.400
▼ 30% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 282
▼ 61% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 231.945 | € 46.241 | € 33.663 | € 117.225 | ▲ 248% |
| Winst na belastingen | € 160.334 | € 31.595 | € 22.253 | € 86.716 | ▲ 290% |
| Eigen vermogen | € 170.334 | € 201.929 | € 224.182 | € 201.929 | ▼ 10% |
| Totale schulden | € 32.006 | € 7.220 | € 5.994 | € 109.251 | ▲ € 103.257 |
| Cash | € 144.597 | € 99.906 | € 99.305 | € 120.101 | ▲ 21% |
| Opgepotte winst | € 160.334 | € 191.929 | € 214.182 | € 191.929 | ▼ 10% |
| Dividend | € 0 | € 0 | € 0 | € 108.969 | |
| Balanstotaal | € 202.340 | € 209.149 | € 230.175 | € 311.179 | ▲ 35% |
Kerncijfers van IRISIA, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met IRISIA?
Wat er de jongste jaren bij IRISIA gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 86.716 (▲ 290% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Marie-Eve Hene werd bestuurder. NBB
- Nieuwe vestiging in Court-Saint-Etienne. KBO
- Pascal Doguet werd bestuurder. NBB
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 160.334 winst in 2022 naar € 86.716 winst in 2025.
Betaalde al € 111.978 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2022, met € 160.334 winst.
Keerde in totaal € 108.969 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter IRISIA zitten Marie-Eve Hene en Pascal Doguet. Pascal Doguet zit ook achter SYNERGIA MEDICAL.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Marie-Eve Hene
Bestuurder
sinds 2022
sinds 2022
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Rue du Créquion 8
1490 Court-Saint-Etienne
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0780.901.072
- Btw-nummer
- BE 0780.901.072
- Maatschappelijke zetel
- Rue du Créquion 8, 1490 Court-Saint-Etienne
- Namen & benamingen
- IRISIA
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 26 januari 2022
- Peppol
- Actief · Actief sinds 11 jun 2025
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van ingenieurs en aanverwante technische adviseurs, exclusief landmeters-experts
Activiteiten op het gebied van psychologie
Activiteiten op het gebied van voeding
Overige activiteiten van vrije beroepen en andere wetenschappelijke en technische activiteiten, neg
Algemene elektrotechnische installatiewerken
Installatie van verwarming, klimaatregeling, koeling en ventilatie aangedreven door elektriciteit
Overige menselijke gezondheidszorg, n.e.g.
Activiteiten op het vlak van geestelijke gezondheidszorg, m.u.v. psychiatrische ziekenhuizen en verzorgingstehuizen
+1