Knipperlichten
Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.
-
Cijfers gecorrigeerd NBB
Verbeterde jaarrekening neergelegd voor 2022.
Financiën
Boekjaar 2025
ISO CENTRE uit La Louvière, ondernemingsnummer BE0780765866, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 57.157 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde ISO CENTRE een brutomarge van € 78.832 en een eigen vermogen van € 114.996. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 21.960 naar € 57.157. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 5 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 114.996
▲ 99% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 57.157
▲ 160% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 20.263
▼ 44% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 89.996.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 46.640
▲ € 37.653 t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 41.943
▲ 22% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 7.492 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 6 jaar weg.
€ 12.952
▼ 79% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 6.435
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 17.313 | € 16.724 | € 42.721 | € 78.832 | ▲ 85% |
| Winst na belastingen | € 9.429 | € 1.450 | € 21.960 | € 57.157 | ▲ 160% |
| Eigen vermogen | € 34.429 | € 35.879 | € 57.838 | € 114.996 | ▲ 99% |
| Totale schulden | € 29.790 | € 58.585 | € 136.743 | € 116.244 | ▼ 15% |
| Cash | € 3.067 | € 6.370 | € 36.478 | € 20.263 | ▼ 44% |
| Opgepotte winst | € 9.429 | € 10.879 | € 32.838 | € 89.996 | ▲ 174% |
| Bankschulden | € 19.400 | € 41.576 | € 34.330 | € 41.943 | ▲ 22% |
| Balanstotaal | € 64.219 | € 94.464 | € 194.581 | € 231.239 | ▲ 19% |
Kerncijfers van ISO CENTRE, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met ISO CENTRE?
Wat er de jongste jaren bij ISO CENTRE gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 57.157 (▲ 160% t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Sebastien Canu werd bestuurder. NBB
- Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
- Nieuwe vestiging in La Louvière. KBO
Samengevat
Van € 9.429 winst in 2022 naar € 57.157 winst in 2025.
Betaalde al € 622 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2025, met € 57.157 winst.
Bestuur
Achter ISO CENTRE zit Sebastien Canu.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Sebastien Canu
Bestuurder
sinds 2022
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Rue de la Croisette(M) 150 bus B
7110 La Louvière
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Website
Technologie
Hosting & E-mail
E-mail provider
one.com Mail
Hosting
ONECOM, DK
Website info
Kenmerken
Beveiliging
Netwerk
Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten
Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.
Oprichting
Bron: Akte ↗- PILU Gianni, Freddy, Michel(oprichter) 100%
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0780.765.866
- Btw-nummer
- BE 0780.765.866
- Maatschappelijke zetel
- Rue de la Croisette(M) 150 bus B, 7110 La Louvière
- Namen & benamingen
- ISO CENTRE
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 21 januari 2022
- Peppol
- Actief · Actief sinds 1 aug 2025
- Activiteiten · NACE
Algemene bouw van residentiële gebouwen
Chapewerken
Slopen