Financiën
Boekjaar 2025
VINCETIM MANAGEMENT uit Herve, ondernemingsnummer BE0780738350, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 87.537 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde VINCETIM MANAGEMENT een omzet van € 244.246 en een eigen vermogen van € 183.513. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 63.367 naar € 87.537. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 8 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 183.513
▲ 26% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 87.537
▲ 38% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 22.843
▼ 85% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 50.000 uitgekeerd
57 % van de winst ging naar de aandeelhouders, de rest bleef in het bedrijf.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 2.626
▲ 24% t.o.v. 2024
Geen personeel op de loonlijst. Zo’n klein bedrag is meestal een sociale bijdrage of pensioenpremie van de bestuurder, geboekt onder personeelskosten.
€ 46.835
▼ 17% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 30.188
▼ 27% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 11.644 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 3 jaar weg.
€ 372
▲ € 292 t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 26.814
▼ 44% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Omzet | - | - | - | € 244.246 | |
| Brutomarge | € 33.753 | € 77.444 | € 97.462 | € 128.614 | ▲ 32% |
| Winst na belastingen | € 21.781 | € 57.828 | € 63.367 | € 87.537 | ▲ 38% |
| Eigen vermogen | € 24.781 | € 82.609 | € 145.975 | € 183.513 | ▲ 26% |
| Totale schulden | € 21.665 | € 38.941 | € 90.274 | € 99.697 | ▲ 10% |
| Cash | € 25.541 | € 94.773 | € 152.151 | € 22.843 | ▼ 85% |
| Opgepotte winst | € 21.781 | € 79.609 | € 142.975 | € 180.513 | ▲ 26% |
| Dividend | € 0 | € 0 | € 0 | € 50.000 | |
| Bankschulden | € 0 | € 0 | € 41.400 | € 30.188 | ▼ 27% |
| Balanstotaal | € 46.446 | € 121.550 | € 236.249 | € 283.209 | ▲ 20% |
Kerncijfers van VINCETIM MANAGEMENT, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met VINCETIM MANAGEMENT?
Wat er de jongste jaren bij VINCETIM MANAGEMENT gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 87.537 (▲ 38% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Soumagne. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
- Vincent TIMMERMANN werd bestuurder. NBB
Samengevat
Van € 21.781 winst in 2022 naar € 87.537 winst in 2025.
Betaalde al € 66.192 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2025, met € 87.537 winst.
Keerde in totaal € 50.000 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter VINCETIM MANAGEMENT zit Vincent TIMMERMANN.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Vincent TIMMERMANN
Gedelegeerd bestuurder
sinds 2022
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Rue d'Italie 21 bus 1
4652 Herve
Rue Rosa Luxembourg 22 bus 1
4630 Soumagne
Actief sinds 21 januari 2022
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0780.738.350
- Btw-nummer
- BE 0780.738.350
- Maatschappelijke zetel
- Rue d'Italie 21 bus 1, 4652 Herve
- Namen & benamingen
- VINCETIM MANAGEMENT
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 21 januari 2022
- Peppol
- Actief · Actief sinds 29 okt 2026
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van bouwarchitecten
Activiteiten van stedebouwkundige en tuin- en landschapsarchitecten