Knipperlichten
Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.
-
Krappe liquiditeit NBB
Cash en vorderingen dekken 47 % van de kortlopende schulden in 2025; drempel 65 %.
Financiën
Boekjaar 2025
L’ŒIL DU PERRON uit Theux, ondernemingsnummer BE0780567809, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 37.715 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde L’ŒIL DU PERRON een brutomarge van € 86.340 en een eigen vermogen van € 101.440. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 30.907 naar € 37.715. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 16 januari 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 101.440
▲ 57% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 37.715
▲ 22% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 26.430
▼ 56% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 833 uitgekeerd
2 % van de winst ging naar de aandeelhouders, de rest bleef in het bedrijf.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 6.345
▼ 39% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 78.884
▼ 17% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 20.165 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 4 jaar weg.
€ 7.757
▼ 59% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 28.196
▲ 20% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 58.658 | € 65.135 | € 86.340 | ▲ 33% |
| Winst na belastingen | € 30.285 | € 30.907 | € 37.715 | ▲ 22% |
| Eigen vermogen | € 34.485 | € 64.559 | € 101.440 | ▲ 57% |
| Totale schulden | € 178.797 | € 159.612 | € 130.702 | ▼ 18% |
| Cash | € 42.358 | € 60.076 | € 26.430 | ▼ 56% |
| Opgepotte winst | € 29.485 | € 59.559 | € 96.440 | ▲ 62% |
| Dividend | € 800 | € 833 | € 833 | |
| Bankschulden | € 113.640 | € 95.570 | € 78.884 | ▼ 17% |
| Balanstotaal | € 213.282 | € 224.171 | € 232.143 | ▲ 4% |
Kerncijfers van L’ŒIL DU PERRON, boekjaren 2023 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 30 januari 2027.
Wat is er gebeurd met L’ŒIL DU PERRON?
Wat er de jongste jaren bij L’ŒIL DU PERRON gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 37.715 (▲ 22% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Theux. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 30.285 winst in 2023 naar € 37.715 winst in 2025.
Betaalde al € 30.710 vennootschapsbelasting sinds 2023.
Beste jaar ooit: 2025, met € 37.715 winst.
Keerde in totaal € 2.466 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter L’ŒIL DU PERRON zit Cédric Huppertz.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Cédric Huppertz
Bestuurder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Avenue Félix Deblon 22
4910 Theux
Place du Perron 34
4910 Theux
Actief sinds 16 februari 2022
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0780.567.809
- Btw-nummer
- BE 0780.567.809
- Maatschappelijke zetel
- Avenue Félix Deblon 22, 4910 Theux
- Namen & benamingen
- L’ŒIL DU PERRON
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 18 januari 2022
- Peppol
- Actief · Actief sinds 7 nov 2025
- Activiteiten · NACE
Detailhandel in corrigerende brillen, lenzen en zonnebrillen
Detailhandel in fotografische en optische artikelen en in precisieinstrumenten in gespecialiseerde winkels