Knipperlichten
Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.
-
Krappe liquiditeit NBB
Cash en vorderingen dekken 65 % van de kortlopende schulden in 2025; drempel 65 %.
Financiën
Boekjaar 2025
Dr. Maes Isatis uit Knokke-Heist, ondernemingsnummer BE0778580495, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 37.292 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde Dr. Maes Isatis een brutomarge van € 58.654 en een eigen vermogen van € 2.500. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 36.366 naar € 37.292. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer kromp fors: het eigen vermogen ligt 98 % lager dan vorig jaar. Veel schulden tegenover weinig eigen buffer. De jongste jaarrekening werd op 8 januari 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 2.500
▼ 98% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 37.292
▲ 3% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 24.905
▼ 77% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 158.067 uitgekeerd
Meer dan de winst van het jaar ging naar de aandeelhouders; de reserves zakten.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 22.792
▲ € 21.880 t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 22.922
Dit jaar wordt € 10.011 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 2 jaar weg.
€ 3.004
▼ 8% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 4.210
▲ 3% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 55.535 | € 68.186 | € 47.927 | € 58.654 | ▲ 22% |
| Winst na belastingen | € 43.031 | € 52.806 | € 36.366 | € 37.292 | ▲ 3% |
| Eigen vermogen | € 45.531 | € 86.909 | € 123.276 | € 2.500 | ▼ 98% |
| Totale schulden | € 17.554 | € 6.743 | € 7.371 | € 54.158 | ▲ € 46.787 |
| Cash | € 47.420 | € 74.380 | € 109.312 | € 24.905 | ▼ 77% |
| Opgepotte winst | € 43.031 | € 84.409 | € 120.776 | € 0 | ▼ 100% |
| Dividend | € 0 | € 11.429 | € 0 | € 158.067 | |
| Bankschulden | € 0 | € 0 | € 0 | € 22.922 | |
| Balanstotaal | € 63.086 | € 93.652 | € 130.646 | € 56.658 | ▼ 57% |
Kerncijfers van Dr. Maes Isatis, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 30 april 2027.
Wat is er gebeurd met Dr. Maes Isatis?
Wat er de jongste jaren bij Dr. Maes Isatis gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 37.292 (▲ 3% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
- Nieuwe vestiging in Knokke-Heist. KBO
Samengevat
Van € 43.031 winst in 2022 naar € 37.292 winst in 2025.
Betaalde al € 46.557 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2023, met € 52.806 winst.
Keerde in totaal € 169.496 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter Dr. Maes Isatis zit Isatis Maes.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Isatis Maes
Bestuurder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Weibroekstraat 18
8301 Knokke-Heist
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten
Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.
Oprichting
Bron: Akte ↗- Maes Isatis Françoise Rosa(oprichter) 100%
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0778.580.495
- Btw-nummer
- BE 0778.580.495
- Maatschappelijke zetel
- Weibroekstraat 18, 8301 Knokke-Heist
- Namen & benamingen
- Dr. Maes Isatis
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 14 december 2021
- Peppol
- Actief · Actief sinds 26 jul 2024
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van huisartspraktijken
Activiteiten op het gebied van voeding
Overige vormen van onderwijs
Overige menselijke gezondheidszorg, n.e.g.