Knipperlichten
Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.
-
Krappe liquiditeit NBB
Cash en vorderingen dekken 33 % van de kortlopende schulden in 2025; drempel 65 %.
Financiën
Boekjaar 2025
LL CONCEPT uit Braine-le-Comte, ondernemingsnummer BE0777917234, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 3.836 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde LL CONCEPT een brutomarge van € 19.967 en een eigen vermogen van € 3.000. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 16.230 naar € 3.836. Het bedrijf draait winst. De buffer kromp fors: het eigen vermogen ligt 94 % lager dan vorig jaar. Veel schulden tegenover weinig eigen buffer. De jongste jaarrekening werd op 14 maart 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 3.000
▼ 94% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 3.836
▼ 76% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 3.478
▼ 89% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 50.762 uitgekeerd
Meer dan de winst van het jaar ging naar de aandeelhouders; de reserves zakten.
Mensen en middelen in 2025
€ 2.162
Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 2.413
▼ 77% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 10.407
▼ 30% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 375
▼ 88% t.o.v. 2024
Nog te betalen lonen, vakantiegeld en sociale bijdragen. Geen openstaande belastingen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 33.351 | € 21.965 | € 35.787 | € 19.967 | ▼ 44% |
| Winst na belastingen | € 21.665 | € 9.031 | € 16.230 | € 3.836 | ▼ 76% |
| Eigen vermogen | € 24.665 | € 33.696 | € 49.926 | € 3.000 | ▼ 94% |
| Totale schulden | € 36.304 | € 34.908 | € 48.653 | € 108.888 | ▲ 124% |
| Cash | € 9.248 | € 20.600 | € 32.494 | € 3.478 | ▼ 89% |
| Opgepotte winst | € 21.665 | € 30.696 | € 46.926 | € 0 | ▼ 100% |
| Dividend | € 0 | € 0 | € 0 | € 50.762 | |
| Balanstotaal | € 60.969 | € 68.604 | € 98.579 | € 111.888 | ▲ 14% |
Kerncijfers van LL CONCEPT, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 30 april 2027.
Wat is er gebeurd met LL CONCEPT?
Wat er de jongste jaren bij LL CONCEPT gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 3.836 (▼ 76% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Braine-le-Comte. KBO
- Louis Lecocq werd bestuurder. NBB
- Bernadette Senterre werd bestuurder. NBB
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 21.665 winst in 2022 naar € 3.836 winst in 2025.
Betaalde al € 12.146 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2022, met € 21.665 winst.
Keerde in totaal € 50.762 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter LL CONCEPT zitten Louis Lecocq en Bernadette Senterre. Louis Lecocq zit ook achter Fédération Nationale des Patros.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
sinds 2021
Bernadette Senterre
Bestuurder
sinds 2021
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Chemin de Feluy 184
7090 Braine-le-Comte
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0777.917.234
- Btw-nummer
- BE 0777.917.234
- Maatschappelijke zetel
- Chemin de Feluy 184, 7090 Braine-le-Comte
- Namen & benamingen
- LL CONCEPT
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 1 december 2021
- Peppol
- Actief · Actief sinds 3 jul 2025
- Contact
- [email protected]
- Activiteiten · NACE
Algemene bouw van residentiële gebouwen
Overige werkzaamheden in verband met de afwerking van gebouwen
Metselwerk
Landschapsverzorging
Installatie van isolatie
Overige reiniging van gebouwen; industriële reiniging
Isolatiewerkzaamheden
Uitvoeren van metsel- en voegwerken
+1