Knipperlichten
Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.
-
Krappe liquiditeit NBB
Cash en vorderingen dekken 44 % van de kortlopende schulden in 2025; drempel 65 %.
Financiën
Boekjaar 2025
KINE C uit De Haan, ondernemingsnummer BE0777773318, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 28.750 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde KINE C een brutomarge van € 117.599 en een eigen vermogen van € 3.000. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 25.166 naar € 28.750. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer kromp fors: het eigen vermogen ligt 97 % lager dan vorig jaar. Veel schulden tegenover weinig eigen buffer. De jongste jaarrekening werd op 6 mei 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 3.000
▼ 97% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 28.750
▲ 14% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 67.051
▲ 104% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 124.355 uitgekeerd
Meer dan de winst van het jaar ging naar de aandeelhouders; de reserves zakten.
Mensen en middelen in 2025
€ 45.220
▼ 23% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 526.988
▼ 6% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 34.546 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 15 jaar weg.
€ 2.451
▼ 36% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 1.237
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 76.888 | € 117.959 | € 105.098 | € 117.599 | ▲ 12% |
| Winst na belastingen | € 13.290 | € 60.349 | € 25.166 | € 28.750 | ▲ 14% |
| Eigen vermogen | € 14.690 | € 73.439 | € 98.605 | € 3.000 | ▼ 97% |
| Totale schulden | € 621.341 | € 638.500 | € 628.808 | € 700.919 | ▲ 11% |
| Cash | € 6.916 | € 47.278 | € 32.894 | € 67.051 | ▲ 104% |
| Opgepotte winst | € 11.690 | € 70.439 | € 95.605 | € 0 | ▼ 100% |
| Dividend | € 1.600 | € 1.600 | € 0 | € 124.355 | |
| Bankschulden | € 559.716 | € 539.135 | € 560.576 | € 526.988 | ▼ 6% |
| Balanstotaal | € 636.032 | € 711.938 | € 727.413 | € 703.919 | ▼ 3% |
Kerncijfers van KINE C, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met KINE C?
Wat er de jongste jaren bij KINE C gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 28.750 (▲ 14% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in De Haan. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
- Carl De Munck werd bestuurder. NBB
Samengevat
Van € 13.290 winst in 2022 naar € 28.750 winst in 2025.
Betaalde al € 15.952 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2023, met € 60.349 winst.
Keerde in totaal € 127.555 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter KINE C zit Carl De Munck.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Carl De Munck
Bestuurder
sinds 2021
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Populierenlaan 14
8420 De Haan
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0777.773.318
- Btw-nummer
- BE 0777.773.318
- Maatschappelijke zetel
- Populierenlaan 14, 8420 De Haan
- Namen & benamingen
- KINE C
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 26 november 2021
- Peppol
- Actief · Actief sinds 11 sep 2025
- Activiteiten · NACE
Activiteiten op het gebied van kinesitherapie
Ambulante revalidatieactiviteiten
Overige recreatie- en ontspanningsactiviteiten, neg
Overige vormen van onderwijs
Sport- en recreatieonderwijs
Overige sportactiviteiten, neg