Knipperlichten
Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.
-
Krappe liquiditeit NBB
Cash en vorderingen dekken 54 % van de kortlopende schulden in 2025; drempel 65 %.
Financiën
Boekjaar 2025
Ylonsun Invest uit Nieuwpoort, ondernemingsnummer BE0776858053, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 87.473 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde Ylonsun Invest een brutomarge van € 112.906 en een eigen vermogen van € 106.071. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 61.051 naar € 87.473. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 28 april 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 106.071
▲ 110% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 87.473
▲ 43% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 10.020
▲ 65% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 32.000 uitgekeerd
37 % van de winst ging naar de aandeelhouders, de rest bleef in het bedrijf.
Mensen en middelen in 2025
€ 33.342
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 96.290
▲ 18% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 23.582 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 4 jaar weg.
€ 13.400
▲ 67% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 82.207 | € 76.392 | € 112.906 | ▲ 48% |
| Winst na belastingen | € 48.547 | € 61.051 | € 87.473 | ▲ 43% |
| Eigen vermogen | € 21.547 | € 50.598 | € 106.071 | ▲ 110% |
| Totale schulden | € 233.688 | € 156.342 | € 136.196 | ▼ 13% |
| Cash | € 73.016 | € 6.073 | € 10.020 | ▲ 65% |
| Terreinen & gebouwen | € 182.194 | € 178.270 | € 174.345 | ▼ 2% |
| Opgepotte winst | € 18.547 | € 47.598 | € 103.071 | ▲ 117% |
| Dividend | € 30.000 | € 32.000 | € 32.000 | |
| Bankschulden | € 92.754 | € 81.544 | € 96.290 | ▲ 18% |
| Balanstotaal | € 255.236 | € 206.940 | € 242.268 | ▲ 17% |
Kerncijfers van Ylonsun Invest, boekjaren 2023 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 30 april 2027.
Wat is er gebeurd met Ylonsun Invest?
Wat er de jongste jaren bij Ylonsun Invest gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 87.473 (▲ 43% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Nieuwpoort. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 48.547 winst in 2023 naar € 87.473 winst in 2025.
Betaalde al € 25.812 vennootschapsbelasting sinds 2023.
Beste jaar ooit: 2025, met € 87.473 winst.
Keerde in totaal € 94.000 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter Ylonsun Invest zitten Jiancheng Liu en Mei Lew.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Jiancheng Liu
Bestuurder
Mei Lew
Bestuurder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Marktstraat 32
8620 Nieuwpoort
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 2 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Website
Technologie
Hosting & E-mail
E-mail provider
Self-hosted
Hosting
COMBELL-AS, BE
Website info
Kenmerken
Beveiliging
Netwerk
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0776.858.053
- Btw-nummer
- BE 0776.858.053
- Maatschappelijke zetel
- Marktstraat 32, 8620 Nieuwpoort
- Namen & benamingen
- Ylonsun Invest
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 5 november 2021
- Peppol
- Actief · Actief sinds 20 okt 2025
- Contact
- ylonsun.be
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van holdings
Holdings