Knipperlichten
Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.
-
Krappe liquiditeit NBB
Cash en vorderingen dekken 0 % van de kortlopende schulden in 2024; drempel 65 %.
-
Niet op Peppol Peppol
Niet geregistreerd in het Peppol-netwerk, verplicht voor btw-plichtige ondernemingen sinds 1 januari 2026.
Financiën
Boekjaar 2024
FONCIERE DES TROIS PONTS uit Court-Saint-Etienne, ondernemingsnummer BE0776504992, sloot boekjaar 2024 af met een resultaat van € -17.815 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde FONCIERE DES TROIS PONTS een brutomarge van € -3.025 en een eigen vermogen van € 9.408. Tegenover boekjaar 2023 ging het resultaat van € 6.515 naar € -17.815. Het bedrijf draaide verlies. De buffer kromp fors: het eigen vermogen ligt 65 % lager dan vorig jaar. Veel schulden tegenover weinig eigen buffer. De jongste jaarrekening werd op 31 augustus 2025 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 9.408
▼ 65% t.o.v. 2023
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ -17.815
▼ in 2023 nog € 6.515 winst
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 150
▼ 98% t.o.v. 2023
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Verlies, niets uit te keren
De reserves zakten naar € 408.
Schulden eind 2024
€ 198.222
Dit jaar wordt € 10.372 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 19 jaar weg.
€ 3.082
▼ 26% t.o.v. 2023
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 1.655
▼ 64% t.o.v. 2023
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | Verschil 2023 → 2024 | |
|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 16.603 | € 15.258 | € -3.025 | ▼ € 18.283 |
| Winst na belastingen | € 11.708 | € 6.515 | € -17.815 | ▼ € 24.331 |
| Eigen vermogen | € 20.708 | € 27.223 | € 9.408 | ▼ 65% |
| Totale schulden | € 3.057 | € 133.170 | € 294.320 | ▲ 121% |
| Cash | € 21.765 | € 7.302 | € 150 | ▼ 98% |
| Terreinen & gebouwen | - | € 153.092 | € 303.578 | ▲ 98% |
| Opgepotte winst | € 11.708 | € 18.223 | € 408 | ▼ 98% |
| Bankschulden | € 0 | € 0 | € 198.222 | |
| Balanstotaal | € 23.765 | € 160.394 | € 303.728 | ▲ 89% |
Kerncijfers van FONCIERE DES TROIS PONTS, boekjaren 2022 tot 2024, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.De jaarrekening voor boekjaar 2025 is nog niet neergelegd; ze werd verwacht vóór 31 juli 2026.
Wat is er gebeurd met FONCIERE DES TROIS PONTS?
Wat er de jongste jaren bij FONCIERE DES TROIS PONTS gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2024: verlies van € 17.815 (▼ € 24.331 t.o.v. 2023). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Etterbeek. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 11.708 winst in 2022 naar € 17.815 verlies in 2024.
Betaalde al € 4.851 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2022, met € 11.708 winst.
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Clos de Profondval 18
1490 Court-Saint-Etienne
Grote Haagstraat 123
1040 Etterbeek
Actief sinds 26 oktober 2021
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0776.504.992
- Btw-nummer
- BE 0776.504.992
- Maatschappelijke zetel
- Clos de Profondval 18, 1490 Court-Saint-Etienne
- Namen & benamingen
- FONCIERE DES TROIS PONTS
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 26 oktober 2021
- Peppol
- Niet geregistreerd