Financiën
Boekjaar 2025
TOITURES de POTTER uit Marche-en-Famenne, ondernemingsnummer BE0775293284, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 4.230 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde TOITURES de POTTER een brutomarge van € 320.432 en een eigen vermogen van € 67.583. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 10.362 naar € 4.230. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. De schulden zijn onder controle. De jongste jaarrekening werd op 28 april 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 67.583
▲ 7% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 4.230
▼ 59% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 26.918
▼ 20% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 37.583.
Mensen en middelen in 2025
€ 250.183
▼ 11% t.o.v. 2024
Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 62.827
▼ 34% t.o.v. 2024
Waarvan in leasing € 53.821.
Schulden eind 2025
€ 82.666
▼ 20% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 18.910 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 3 jaar weg.
€ 125.556
▼ 15% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 64.300
▲ 4% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 143.005 | € 250.445 | € 344.613 | € 320.432 | ▼ 7% |
| Winst na belastingen | € 14.228 | € 8.762 | € 10.362 | € 4.230 | ▼ 59% |
| Eigen vermogen | € 44.228 | € 52.991 | € 63.353 | € 67.583 | ▲ 7% |
| Totale schulden | € 98.059 | € 327.883 | € 360.357 | € 326.243 | ▼ 9% |
| Cash | € 12.232 | € 43.421 | € 33.451 | € 26.918 | ▼ 20% |
| Opgepotte winst | € 14.228 | € 22.991 | € 33.353 | € 37.583 | ▲ 13% |
| Bankschulden | € 0 | € 103.703 | € 103.357 | € 82.666 | ▼ 20% |
| Balanstotaal | € 142.288 | € 380.874 | € 423.709 | € 393.826 | ▼ 7% |
Kerncijfers van TOITURES de POTTER, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 30 april 2027.
Wat is er gebeurd met TOITURES de POTTER?
Wat er de jongste jaren bij TOITURES de POTTER gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 4.230 (▼ 59% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
- Nieuwe vestiging in Marche-en-Famenne. KBO
- Lucas DE POTTER werd bestuurder. NBB
Samengevat
Van € 14.228 winst in 2022 naar € 4.230 winst in 2025.
Betaalde al € 5.185 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2022, met € 14.228 winst.
Bestuur
Achter TOITURES de POTTER zit Lucas DE POTTER.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Lucas DE POTTER
Bestuurder
sinds 2021
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Marche, Rue Porte Basse 20
6900 Marche-en-Famenne
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 1 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten
Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.
Oprichting
Bron: Akte ↗- DE POTTER Lucas Pierre Jacques Roger(oprichter) 100%
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0775.293.284
- Btw-nummer
- BE 0775.293.284
- Maatschappelijke zetel
- Marche, Rue Porte Basse 20, 6900 Marche-en-Famenne
- Namen & benamingen
- TOITURES de POTTER
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 5 oktober 2021
- Peppol
- Actief · Actief sinds 29 dec 2025
- Contact
- +32476900975
- Activiteiten · NACE
Dakwerkzaamheden
Glaszetten
Vervaardiging van ander schrijn- en timmerwerk
Overige reiniging van gebouwen; industriële reiniging
Plaatsen van vloerbedekking en wandbekleding van hout
Smeden van metaal