Financiën
Boekjaar 2025
LC Renov’Home uit Sambreville, ondernemingsnummer BE0773520263, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € -19.370 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde LC Renov’Home een brutomarge van € -5.801 en een eigen vermogen van € 15.178. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 21.129 naar € -19.370. Het bedrijf draaide verlies. De buffer kromp fors: het eigen vermogen ligt 56 % lager dan vorig jaar. De schulden zijn onder controle. De jongste jaarrekening werd op 19 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 15.178
▼ 56% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ -19.370
▼ in 2024 nog € 21.129 winst
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 18.776
▼ 34% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Verlies, niets uit te keren
De reserves zakten naar € 5.178.
Mensen en middelen in 2025
€ 1.991
▲ 65% t.o.v. 2024
Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 22.146
▼ 23% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 23.834
▼ 21% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 6.448 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 4 jaar weg.
€ 4.852
▼ 49% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 250
▼ 18% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 80.710 | € -19.345 | € 39.036 | € -5.801 | ▼ € 44.837 |
| Winst na belastingen | € 31.142 | € -27.723 | € 21.129 | € -19.370 | ▼ € 40.498 |
| Eigen vermogen | € 41.142 | € 13.419 | € 34.548 | € 15.178 | ▼ 56% |
| Totale schulden | € 26.802 | € 15.678 | € 50.482 | € 37.065 | ▼ 27% |
| Cash | € 36.071 | € 4.087 | € 28.502 | € 18.776 | ▼ 34% |
| Opgepotte winst | € 31.142 | € 3.419 | € 24.548 | € 5.178 | ▼ 79% |
| Bankschulden | € 0 | € 0 | € 30.010 | € 23.834 | ▼ 21% |
| Balanstotaal | € 67.945 | € 29.097 | € 85.030 | € 52.243 | ▼ 39% |
Kerncijfers van LC Renov’Home, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met LC Renov’Home?
Wat er de jongste jaren bij LC Renov’Home gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: verlies van € 19.370 (▼ € 40.498 t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Sambreville. KBO
- Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
Samengevat
Van € 31.142 winst in 2022 naar € 19.370 verlies in 2025.
Betaalde al € 10.149 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2022, met € 31.142 winst.
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Rue du Villez(VEL) 10
5060 Sambreville
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Website
Technologie
Domein
Domein
lc-renovhome.com
Geregistreerd
2024-03-06
Registrar
Wix.com Ltd.
Vervalt
2028-03-06
Website info
Kenmerken
Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten
Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.
Oprichting
Bron: Akte ↗- COENEN Laurent Marc Armand Ghislain(associé unique / oprichter) 100%
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0773.520.263
- Btw-nummer
- BE 0773.520.263
- Maatschappelijke zetel
- Rue du Villez(VEL) 10, 5060 Sambreville
- Namen & benamingen
- LC Renov’Home
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 3 september 2021
- Peppol
- Actief · Actief sinds 26 nov 2025
- Contact
- lc-renovhome.com
- Activiteiten · NACE
Overige gespecialiseerde bouwactiviteiten, neg
Restaureren van bouwwerken