Financiën
Boekjaar 2025
NIMOVA uit Aartselaar, ondernemingsnummer BE0772517797, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 29.569 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde NIMOVA een brutomarge van € 40.447 en een eigen vermogen van € 2.500. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 20.867 naar € 29.569. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer kromp fors: het eigen vermogen ligt 89 % lager dan vorig jaar. Veel schulden tegenover weinig eigen buffer. De jongste jaarrekening werd op 1 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 2.500
▼ 89% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 29.569
▲ 42% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 49.249
▲ 109% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 50.436 uitgekeerd
Meer dan de winst van het jaar ging naar de aandeelhouders; de reserves zakten.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
Schulden eind 2025
€ 82
Leningen bij banken en andere kredietverstrekkers, lang en kort.
€ 912
▼ 75% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 8.768
▼ 46% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 11.693 | € 39.619 | € 30.984 | € 40.447 | ▲ 31% |
| Winst na belastingen | € 5.489 | € 27.736 | € 20.867 | € 29.569 | ▲ 42% |
| Eigen vermogen | € 22.613 | € 50.349 | € 23.367 | € 2.500 | ▼ 89% |
| Totale schulden | € 19.798 | € 14.485 | € 41.835 | € 69.570 | ▲ 66% |
| Cash | € 6.506 | € 47.572 | € 23.571 | € 49.249 | ▲ 109% |
| Terreinen & gebouwen | € 2.737 | € 2.429 | € 2.121 | € 1.813 | ▼ 15% |
| Opgepotte winst | € 20.113 | € 47.849 | € 20.867 | € 0 | ▼ 100% |
| Dividend | € 0 | € 0 | € 47.849 | € 50.436 | ▲ 5% |
| Bankschulden | € 0 | € 0 | € 0 | € 82 | |
| Balanstotaal | € 42.411 | € 64.835 | € 65.202 | € 72.070 | ▲ 11% |
Kerncijfers van NIMOVA, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met NIMOVA?
Wat er de jongste jaren bij NIMOVA gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 29.569 (▲ 42% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Aartselaar. KBO
- Nikolaï Vanstaen werd bestuurder. NBB
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 5.489 winst in 2022 naar € 29.569 winst in 2025.
Betaalde al € 25.507 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2025, met € 29.569 winst.
Keerde in totaal € 98.286 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter NIMOVA zit Nikolaï Vanstaen. Nikolaï Vanstaen zit ook achter ELYSIAN.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
sinds 2021
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Ysselaarlaan 45
2630 Aartselaar
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 2 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0772.517.797
- Btw-nummer
- BE 0772.517.797
- Maatschappelijke zetel
- Ysselaarlaan 45, 2630 Aartselaar
- Namen & benamingen
- NIMOVA
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 13 augustus 2021
- Peppol
- Actief · Actief sinds 15 dec 2025
- Activiteiten · NACE
Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten
Computerconsultancy-activiteiten