Financiën
Boekjaar 2025
EMILOGIC uit Tessenderlo-Ham, ondernemingsnummer BE0772481571, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 64.815 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde EMILOGIC een brutomarge van € 103.771 en een eigen vermogen van € 305.633. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 94.278 naar € 64.815. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 13 oktober 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 305.633
▲ 27% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 64.815
▼ 31% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 59.668
▼ 21% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 304.633.
Mensen en middelen in 2025
€ 53.183
▼ 24% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 18.057
▼ 38% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 11.870 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 2 jaar weg.
€ 13.783
▼ 73% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 32.726
▼ 38% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 113.601 | € 104.006 | € 147.447 | € 103.771 | ▼ 30% |
| Winst na belastingen | € 77.333 | € 68.206 | € 94.278 | € 64.815 | ▼ 31% |
| Eigen vermogen | € 78.333 | € 146.539 | € 240.817 | € 305.633 | ▲ 27% |
| Totale schulden | € 59.916 | € 68.807 | € 133.080 | € 64.965 | ▼ 51% |
| Cash | € 15.688 | € 11.244 | € 75.343 | € 59.668 | ▼ 21% |
| Opgepotte winst | € 77.333 | € 145.539 | € 239.817 | € 304.633 | ▲ 27% |
| Bankschulden | € 0 | € 39.907 | € 29.288 | € 18.057 | ▼ 38% |
| Balanstotaal | € 138.249 | € 215.346 | € 373.897 | € 370.598 | ▼ 1% |
Kerncijfers van EMILOGIC, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met EMILOGIC?
Wat er de jongste jaren bij EMILOGIC gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 64.815 (▼ 31% t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Tessenderlo-Ham. KBO
- Kevin Umé werd bestuurder. NBB
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 77.333 winst in 2022 naar € 64.815 winst in 2025.
Betaalde al € 91.720 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2024, met € 94.278 winst.
Bestuur
Achter EMILOGIC zit Kevin Umé.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Kevin Umé
Bestuurder
sinds 2021
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Sparrenweg 75
3980 Tessenderlo-Ham
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0772.481.571
- Btw-nummer
- BE 0772.481.571
- Maatschappelijke zetel
- Sparrenweg 75, 3980 Tessenderlo-Ham
- Namen & benamingen
- EMILOGIC
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 12 augustus 2021
- Peppol
- Actief · Actief sinds 1 jan 2001
- Contact
- [email protected]
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van holdings
Holdings
Productie van video en film, muv bioscoop- en televisiefilms