Financiën
Boekjaar 2025
Antens.net uit Ravels, ondernemingsnummer BE0771848301, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 205 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde Antens.net een brutomarge van € 1.995 en een eigen vermogen van € 105.017. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 36.693 naar € 205. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 9 oktober 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 105.017
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 205
▼ 99% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 11.055
▼ 2% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 102.017.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
Schulden eind 2025
€ 18.888
▼ 23% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 6.003 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 3 jaar weg.
€ 4.798
▲ € 4.105 t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 14.822
▲ 25% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 69.482 | € 22.661 | € 49.734 | € 1.995 | ▼ 96% |
| Winst na belastingen | € 51.104 | € 14.014 | € 36.693 | € 205 | ▼ 99% |
| Eigen vermogen | € 54.104 | € 68.118 | € 104.812 | € 105.017 | |
| Totale schulden | € 22.931 | € 41.604 | € 37.022 | € 38.508 | ▲ 4% |
| Cash | € 7.391 | € 9.316 | € 11.274 | € 11.055 | ▼ 2% |
| Opgepotte winst | € 51.104 | € 65.118 | € 101.812 | € 102.017 | |
| Bankschulden | € 17 | € 29.598 | € 24.439 | € 18.888 | ▼ 23% |
| Balanstotaal | € 77.035 | € 109.723 | € 141.834 | € 143.525 | ▲ 1% |
Kerncijfers van Antens.net, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met Antens.net?
Wat er de jongste jaren bij Antens.net gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 205 (▼ 99% t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Ravels. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
- Peter Antens werd bestuurder. NBB
Samengevat
Van € 51.104 winst in 2022 naar € 205 winst in 2025.
Betaalde al € 27.099 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2022, met € 51.104 winst.
Bestuur
Achter Antens.net zit Peter Antens.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Peter Antens
Bestuurder
sinds 2021
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Koning Albertstraat 55
2381 Ravels
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0771.848.301
- Btw-nummer
- BE 0771.848.301
- Maatschappelijke zetel
- Koning Albertstraat 55, 2381 Ravels
- Namen & benamingen
- Antens.net
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 29 juli 2021
- Peppol
- Actief · Actief sinds 2 jun 2025
- Activiteiten · NACE
Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten
Computerconsultancy-activiteiten
Overige recreatie- en ontspanningsactiviteiten, neg
Reparatie en onderhoud van consumentenartikelen, neg
Detailhandel in cultuur- en recreatieartikelen, neg
Detailhandel in audio- en video-opnamen in gespecialiseerde winkels