Knipperlichten
Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.
-
Cijfers gecorrigeerd NBB
Verbeterde jaarrekening neergelegd voor 2024.
Financiën
Boekjaar 2025
APOMAC uit Puurs-Sint-Amands, ondernemingsnummer BE0771489203, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 85.023 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde APOMAC een brutomarge van € 184.845 en een eigen vermogen van € 20.900. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 195.361 naar € 85.023. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. De schulden zijn onder controle. De jongste jaarrekening werd op 31 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 20.900
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 85.023
▼ 56% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 101.809
▼ 43% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 85.000 uitgekeerd
100 % van de winst ging naar de aandeelhouders, de rest bleef in het bedrijf.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 6.474
▼ 29% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 1.140
▼ 61% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 9.669
▼ 38% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 46.214 | € 120.621 | € 263.230 | € 184.845 | ▼ 30% |
| Winst na belastingen | € 33.887 | € 90.985 | € 195.361 | € 85.023 | ▼ 56% |
| Eigen vermogen | € 35.988 | € 126.973 | € 20.878 | € 20.900 | |
| Totale schulden | € 15.427 | € 16.777 | € 196.896 | € 87.008 | ▼ 56% |
| Cash | € 45.715 | € 132.258 | € 179.987 | € 101.809 | ▼ 43% |
| Opgepotte winst | € 32.988 | € 123.973 | € 17.878 | € 17.900 | |
| Dividend | € 0 | € 0 | € 301.456 | € 85.000 | ▼ 72% |
| Balanstotaal | € 51.415 | € 143.750 | € 217.774 | € 159.509 | ▼ 27% |
Kerncijfers van APOMAC, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met APOMAC?
Wat er de jongste jaren bij APOMAC gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 85.023 (▼ 56% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
- Nieuwe vestiging in Puurs-Sint-Amands. KBO
- Saskia Vanden Eynde werd bestuurder. NBB
Samengevat
Van € 33.887 winst in 2022 naar € 85.023 winst in 2025.
Betaalde al € 140.224 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2024, met € 195.361 winst.
Keerde in totaal € 386.456 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter APOMAC zit Saskia Vanden Eynde.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Saskia Vanden Eynde
Bestuurder
sinds 2021
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Donkstraat 107
2870 Puurs-Sint-Amands
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten
Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.
Oprichting
Bron: Akte ↗- VANDEN EYNDE Saskia Anna(oprichter) 100%
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0771.489.203
- Btw-nummer
- BE 0771.489.203
- Maatschappelijke zetel
- Donkstraat 107, 2870 Puurs-Sint-Amands
- Namen & benamingen
- APOMAC
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 16 juli 2021
- Peppol
- Actief · Actief sinds 17 apr 2025
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van medisch specialisten