Knipperlichten
Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.
-
Krappe liquiditeit NBB
Cash en vorderingen dekken 38 % van de kortlopende schulden in 2026; drempel 65 %.
-
Niet op Peppol Peppol
Niet geregistreerd in het Peppol-netwerk, verplicht voor btw-plichtige ondernemingen sinds 1 januari 2026.
Financiën
Boekjaar 2026
Chiropractor Van Innis uit Gent, ondernemingsnummer BE0771409524, sloot boekjaar 2026 af met een resultaat van € 112.172 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde Chiropractor Van Innis een brutomarge van € 259.345 en een eigen vermogen van € 3.710. Tegenover boekjaar 2025 ging het resultaat van € 192.020 naar € 112.172. Het bedrijf draait winst. De buffer kromp fors: het eigen vermogen ligt 98 % lager dan vorig jaar. Veel schulden tegenover weinig eigen buffer. De jongste jaarrekening werd op 24 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 3.710
▼ 98% t.o.v. 2025
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 112.172
▼ 42% t.o.v. 2025
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 46.544
▼ 68% t.o.v. 2025
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 303.359 uitgekeerd
Meer dan de winst van het jaar ging naar de aandeelhouders; de reserves zakten.
Mensen en middelen in 2026
€ 47.726
▲ 25% t.o.v. 2025
Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 46.753
▼ 17% t.o.v. 2025
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2026
€ 402.946
▼ 6% t.o.v. 2025
Dit jaar wordt € 26.243 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 15 jaar weg.
€ 1.812
▲ 39% t.o.v. 2025
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 8.394
▲ 4% t.o.v. 2025
Nog te betalen lonen, vakantiegeld en sociale bijdragen. Geen openstaande belastingen.
| 2023 | 2024 | 2025 | 2026 | Verschil 2025 → 2026 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 159.112 | € 267.030 | € 343.566 | € 259.345 | ▼ 25% |
| Winst na belastingen | € 77.063 | € 141.255 | € 192.020 | € 112.172 | ▼ 42% |
| Eigen vermogen | € 79.972 | € 220.394 | € 194.897 | € 3.710 | ▼ 98% |
| Totale schulden | € 522.428 | € 478.149 | € 522.805 | € 615.644 | ▲ 18% |
| Cash | € 82.927 | € 154.926 | € 144.647 | € 46.544 | ▼ 68% |
| Terreinen & gebouwen | € 410.960 | € 392.560 | € 374.160 | € 355.760 | ▼ 5% |
| Opgepotte winst | € 78.972 | € 219.394 | € 193.897 | € 2.710 | ▼ 99% |
| Dividend | € 800 | € 833 | € 217.518 | € 303.359 | ▲ 39% |
| Bankschulden | € 480.035 | € 454.616 | € 428.916 | € 402.946 | ▼ 6% |
| Balanstotaal | € 602.401 | € 698.544 | € 717.701 | € 619.354 | ▼ 14% |
Kerncijfers van Chiropractor Van Innis, boekjaren 2023 tot 2026, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2027) verwacht vóór 30 januari 2028.
Wat is er gebeurd met Chiropractor Van Innis?
Wat er de jongste jaren bij Chiropractor Van Innis gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2026: winst van € 112.172 (▼ 42% t.o.v. 2025). Bron: NBB ↗
- Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
- Nieuwe vestiging in Gent. KBO
Samengevat
Van € 77.063 winst in 2023 naar € 112.172 winst in 2026.
Betaalde al € 154.794 vennootschapsbelasting sinds 2023.
Beste jaar ooit: 2025, met € 192.020 winst.
Keerde in totaal € 522.509 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter Chiropractor Van Innis zit Geoffroy Van Innis.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2026
Geoffroy Van Innis
Bestuurder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Eedstraat 7
9052 Gent
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Website
Technologie
Hosting & E-mail
E-mail provider
Microsoft 365
Hosting
GOOGLE - Google LLC, US
Domein
Domein
vaninnis.com
Geregistreerd
2019-11-14
Registrar
Realtime Register B.V.
Vervalt
2026-11-14
Website info
Kenmerken
Beveiliging
Netwerk
Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten
Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.
Oprichting
Bron: Akte ↗- VAN INNIS Geoffroy Bernard Colette Joseph Marie(oprichter) 100%
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0771.409.524
- Btw-nummer
- BE 0771.409.524
- Maatschappelijke zetel
- Eedstraat 7, 9052 Gent
- Namen & benamingen
- Chiropractor Van Innis
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 14 juli 2021
- Peppol
- Niet geregistreerd
- Contact
- vaninnis.com [email protected]
- Activiteiten · NACE
Activiteiten op het gebied van chiropraxie
Huisartspraktijken