Knipperlichten
Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.
-
Verlies twee jaar op rij NBB
Negatief resultaat in 2024 en 2025.
Financiën
Boekjaar 2025
VASTHOUT uit Temse, ondernemingsnummer BE0771403386, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € -644.686 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde VASTHOUT een brutomarge van € 311.226 en een eigen vermogen van € 448.813. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € -206.775 naar € -644.686. Het bedrijf draaide verlies. De buffer kromp fors: het eigen vermogen ligt 59 % lager dan vorig jaar. Veel schulden tegenover weinig eigen buffer. De jongste jaarrekening werd op 7 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 448.813
▼ 59% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ -644.686
▼ 212 % meer verlies dan in 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 80.992
▲ 26% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Verlies, niets uit te keren
De reserves zakten naar € -63.390.
Schulden eind 2025
€ 3,4 miljoen
▲ 57% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 124.403 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 28 jaar weg.
€ 958
▼ 83% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 287.238 | € 303.585 | € 316.772 | € 311.226 | ▼ 2% |
| Winst na belastingen | € 68.669 | € 79.869 | € -206.775 | € -644.686 | ▼ € 437.911 |
| Eigen vermogen | € 1.220.405 | € 1.300.274 | € 1.093.499 | € 448.813 | ▼ 59% |
| Totale schulden | € 716.708 | € 495.068 | € 2.189.120 | € 4.432.387 | ▲ 102% |
| Cash | € 148.328 | € 99.546 | € 64.481 | € 80.992 | ▲ 26% |
| Terreinen & gebouwen | € 1.767.158 | € 1.627.617 | € 3.156.456 | € 4.756.098 | ▲ 51% |
| Opgepotte winst | € 708.202 | € 788.071 | € 581.296 | € -63.390 | ▼ € 644.686 |
| Dividend | € 150.000 | € 0 | € 0 | € 0 | |
| Bankschulden | € 533.772 | € 484.279 | € 2.183.547 | € 3.421.545 | ▲ 57% |
| Balanstotaal | € 1.937.114 | € 1.795.343 | € 3.282.619 | € 4.881.200 | ▲ 49% |
Kerncijfers van VASTHOUT, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met VASTHOUT?
Wat er de jongste jaren bij VASTHOUT gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: verlies van € 644.686. Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Temse. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 68.669 winst in 2022 naar € 644.686 verlies in 2025.
Betaalde al € 27.608 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2023, met € 79.869 winst.
Keerde in totaal € 150.000 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter VASTHOUT zitten On Board BV, De Walk BV en Gr1n BV. De aandelen zijn in handen van On Board (100%).
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Bestuurder · vertegenwoordigd door Muriel De Vocht
Bestuurder · vertegenwoordigd door Michaël Van der Gucht
Ook actief bij: HOUTSHOP VAN DER GUCHT, ON BOARD
Bestuurder · vertegenwoordigd door Nicholas Van der Gucht
Ook actief bij: HOUTSHOP VAN DER GUCHT
Aandeelhouders
100%
Participaties
Geen participaties in andere bedrijven gemeld.
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Kapelanielaan 7
9140 Temse
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 3 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0771.403.386
- Btw-nummer
- BE 0771.403.386
- Maatschappelijke zetel
- Kapelanielaan 7, 9140 Temse
- Namen & benamingen
- VASTHOUT
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 14 juli 2021
- Peppol
- Actief · Actief sinds 9 dec 2025
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van hoofdkantoren