Financiën
Boekjaar 2025
Safe Information Technology uit Sint-Lambrechts-Woluwe, ondernemingsnummer BE0770987375, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 13.851 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde Safe Information Technology een brutomarge van € 30.738 en een eigen vermogen van € 53.007. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 1.029 naar € 13.851. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 22 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 53.007
▲ 18% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 13.851
▲ € 12.823 t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 9.167
▲ 62% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 5.882 uitgekeerd
42 % van de winst ging naar de aandeelhouders, de rest bleef in het bedrijf.
Mensen en middelen in 2025
€ 18.661
▼ 14% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 22.213
▼ 32% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 8.076 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 3 jaar weg.
€ 6.132
▲ 274% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 6.091
▼ 5% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 21.016 | € 39.104 | € 18.454 | € 30.738 | ▲ 67% |
| Winst na belastingen | € 11.124 | € 28.886 | € 1.029 | € 13.851 | ▲ € 12.823 |
| Eigen vermogen | € 15.124 | € 44.009 | € 45.038 | € 53.007 | ▲ 18% |
| Totale schulden | € 14.883 | € 22.119 | € 40.690 | € 34.519 | ▼ 15% |
| Cash | € 16.881 | € 29.389 | € 5.648 | € 9.167 | ▲ 62% |
| Terreinen & gebouwen | - | - | € 39.463 | € 38.050 | ▼ 4% |
| Opgepotte winst | € 11.124 | € 40.009 | € 41.038 | € 49.007 | ▲ 19% |
| Dividend | € 0 | € 0 | € 0 | € 5.882 | |
| Bankschulden | € 0 | € 0 | € 32.549 | € 22.213 | ▼ 32% |
| Balanstotaal | € 30.007 | € 66.129 | € 85.728 | € 87.526 | ▲ 2% |
Kerncijfers van Safe Information Technology, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met Safe Information Technology?
Wat er de jongste jaren bij Safe Information Technology gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 13.851 (▲ € 12.823 t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
- Nieuwe vestiging in Sint-Lambrechts-Woluwe. KBO
- Priscilla Santos Pereira Da Silva werd bestuurder. NBB
Samengevat
Van € 11.124 winst in 2022 naar € 13.851 winst in 2025.
Betaalde al € 20.929 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2023, met € 28.886 winst.
Keerde in totaal € 5.882 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter Safe Information Technology zitten Tiago Fernandes Pereira Saldanha Palhoto en Priscilla Santos Pereira Da Silva.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Tiago Fernandes Pereira Saldanha Palhoto
Bestuurder
Priscilla Santos Pereira Da Silva
Bestuurder
sinds 2021
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Paul Hymanslaan 120 bus 29
1200 Sint-Lambrechts-Woluwe
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 4 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten
Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.
Oprichting
Bron: Akte ↗- PEREIRA DA SILVA BARROS Priscilla(oprichter) 50%
- FERNANDES PEREIRA SALDANHA PALHOTO Tiago(oprichter) 50%
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0770.987.375
- Btw-nummer
- BE 0770.987.375
- Maatschappelijke zetel
- Paul Hymanslaan 120 bus 29, 1200 Sint-Lambrechts-Woluwe
- Namen & benamingen
- Safe Information Technology
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 9 juli 2021
- Peppol
- Actief · Actief sinds 10 jul 2026
- Activiteiten · NACE
Ontwerpen van computerprogramma’s
Ontwerpen en programmeren van computerprogramma's
Overige diensten op het gebied van informatietechnologie en computer
Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten
Computerconsultancy-activiteiten
Beheer van computerfaciliteiten