Financiën
Boekjaar 2025
SINTY MENUISERIE uit Ellezelles, ondernemingsnummer BE0770984902, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 13.217 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde SINTY MENUISERIE een brutomarge van € 74.070 en een eigen vermogen van € 112.398. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 8.361 naar € 13.217. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. De schulden zijn onder controle. De jongste jaarrekening werd op 19 december 2025 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 112.398
▲ 13% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 13.217
▲ 58% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 61.905
▼ 8% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 82.398.
Mensen en middelen in 2025
€ 14.211
▲ € 13.940 t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 186.921
▲ 28% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 37.711 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 5 jaar weg.
€ 55.641
▲ 27% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 7.566
▲ 28% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 45.403 | € 36.453 | € 47.185 | € 74.070 | ▲ 57% |
| Winst na belastingen | € 33.506 | € 27.314 | € 8.361 | € 13.217 | ▲ 58% |
| Eigen vermogen | € 63.506 | € 90.820 | € 99.181 | € 112.398 | ▲ 13% |
| Totale schulden | € 58.495 | € 304.925 | € 231.487 | € 256.649 | ▲ 11% |
| Cash | € 24.375 | € 144.827 | € 67.494 | € 61.905 | ▼ 8% |
| Opgepotte winst | € 33.506 | € 60.820 | € 69.181 | € 82.398 | ▲ 19% |
| Bankschulden | € 0 | € 131.659 | € 145.520 | € 186.921 | ▲ 28% |
| Balanstotaal | € 122.001 | € 395.745 | € 330.668 | € 369.047 | ▲ 12% |
Kerncijfers van SINTY MENUISERIE, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 30 januari 2027.
Wat is er gebeurd met SINTY MENUISERIE?
Wat er de jongste jaren bij SINTY MENUISERIE gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 13.217 (▲ 58% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Johan SINTY werd bestuurder. NBB
- Nieuwe vestiging in Leuze-en-Hainaut. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 33.506 winst in 2022 naar € 13.217 winst in 2025.
Betaalde al € 20.479 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2022, met € 33.506 winst.
Bestuur
Achter SINTY MENUISERIE zitten Jurgen SINTY, Johan SINTY en Pascal SINTY.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Jurgen SINTY
Bestuurder
Johan SINTY
Bestuurder
sinds 2022
Pascal SINTY
Bestuurder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Place 5
7890 Ellezelles
Chemin d'Éole(L) 11
7900 Leuze-en-Hainaut
Actief sinds 9 juli 2021
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0770.984.902
- Btw-nummer
- BE 0770.984.902
- Maatschappelijke zetel
- Place 5, 7890 Ellezelles
- Namen & benamingen
- SINTY MENUISERIE
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 9 juli 2021
- Peppol
- Actief · Actief sinds 11 mrt 2026
- Activiteiten · NACE
Schrijnwerk