Financiën
Boekjaar 2025
Point Management uit Braine-le-Château, ondernemingsnummer BE0769922949, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 58.294 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde Point Management een brutomarge van € 82.890 en een eigen vermogen van € 313.915. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 145.662 naar € 58.294. Het bedrijf draait winst. Er zit een gezonde buffer in het bedrijf. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 3 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 313.915
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 58.294
▼ 60% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 125.642
▲ 9% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 58.824 uitgekeerd
Meer dan de winst van het jaar ging naar de aandeelhouders; de reserves zakten.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 8.141
▼ 17% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 104
Leningen bij banken en andere kredietverstrekkers, lang en kort.
€ 3.054
▲ 4% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 3.322
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 141.010 | € 155.491 | € 197.549 | € 82.890 | ▼ 58% |
| Winst na belastingen | € 111.141 | € 111.222 | € 145.662 | € 58.294 | ▼ 60% |
| Eigen vermogen | € 88.811 | € 200.033 | € 314.445 | € 313.915 | |
| Totale schulden | € 92.547 | € 31.081 | € 6.255 | € 7.884 | ▲ 26% |
| Cash | € 12.424 | € 54.632 | € 115.555 | € 125.642 | ▲ 9% |
| Opgepotte winst | € 82.811 | € 194.033 | € 308.445 | € 307.915 | |
| Dividend | € 28.330 | € 0 | € 31.250 | € 58.824 | ▲ 88% |
| Bankschulden | € 0 | € 0 | € 0 | € 104 | |
| Balanstotaal | € 181.358 | € 231.114 | € 320.700 | € 321.800 |
Kerncijfers van Point Management, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met Point Management?
Wat er de jongste jaren bij Point Management gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 58.294 (▼ 60% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Braine-le-Château. KBO
- Patrick VRANCKEN werd bestuurder. NBB
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 111.141 winst in 2022 naar € 58.294 winst in 2025.
Betaalde al € 122.296 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2024, met € 145.662 winst.
Keerde in totaal € 118.404 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter Point Management zit Patrick VRANCKEN.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Patrick VRANCKEN
Bestuurder
sinds 2021
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Clos du Vallon 2
1440 Braine-le-Château
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0769.922.949
- Btw-nummer
- BE 0769.922.949
- Maatschappelijke zetel
- Clos du Vallon 2, 1440 Braine-le-Château
- Namen & benamingen
- Point Management
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 21 juni 2021
- Peppol
- Actief · Actief sinds 20 nov 2025
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies
Overige adviesbureaus op het gebied van bedrijfsbeheer; adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering