Financiën
Boekjaar 2025
Ventifix uit Dilsen-Stokkem, ondernemingsnummer BE0769678469, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 23.434 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde Ventifix een brutomarge van € 35.630 en een eigen vermogen van € 5.000. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 8.777 naar € 23.434. Winstgevend, en de winst groeit. Er zit een gezonde buffer in het bedrijf. Veel schulden tegenover weinig eigen buffer. De jongste jaarrekening werd op 30 maart 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 5.000
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 23.434
▲ 167% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 28.440
▼ 31% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 23.434 uitgekeerd
100 % van de winst ging naar de aandeelhouders, de rest bleef in het bedrijf.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
Schulden eind 2025
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 869
▲ 16% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 12.502
▲ 13% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 22.292 | € 20.793 | € 24.041 | € 35.630 | ▲ 48% |
| Winst na belastingen | € 9.334 | € 4.073 | € 8.777 | € 23.434 | ▲ 167% |
| Eigen vermogen | € 21.712 | € 25.785 | € 5.000 | € 5.000 | |
| Totale schulden | € 43.765 | € 30.915 | € 52.308 | € 38.733 | ▼ 26% |
| Cash | € 16.658 | € 31.579 | € 41.384 | € 28.440 | ▼ 31% |
| Terreinen & gebouwen | € 1.570 | € 1.345 | € 1.165 | € 985 | ▼ 15% |
| Opgepotte winst | € 16.712 | € 20.785 | € 0 | € 0 | |
| Dividend | € 0 | € 0 | € 29.562 | € 23.434 | ▼ 21% |
| Bankschulden | € 22.079 | € 14.468 | € 6.766 | € 0 | ▼ 100% |
| Balanstotaal | € 65.477 | € 56.700 | € 57.308 | € 43.733 | ▼ 24% |
Kerncijfers van Ventifix, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met Ventifix?
Wat er de jongste jaren bij Ventifix gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 23.434 (▲ 167% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Bjorn Yzermans werd bestuurder. NBB
- Nieuwe vestiging in Dilsen-Stokkem. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 9.334 winst in 2022 naar € 23.434 winst in 2025.
Betaalde al € 21.063 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2025, met € 23.434 winst.
Keerde in totaal € 52.996 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter Ventifix zit Bjorn Yzermans.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Bjorn Yzermans
Bestuurder
sinds 2021
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Arnold-Sauwenlaan 1B
3650 Dilsen-Stokkem
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0769.678.469
- Btw-nummer
- BE 0769.678.469
- Maatschappelijke zetel
- Arnold-Sauwenlaan 1B, 3650 Dilsen-Stokkem
- Namen & benamingen
- Ventifix
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 14 juni 2021
- Peppol
- Actief · Actief sinds 27 okt 2025
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van holdings
Holdings
Sanitaire werkzaamheden