Financiën
Boekjaar 2025
LORENZ MAES uit Hechtel-Eksel, ondernemingsnummer BE0769251372, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 37.052 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde LORENZ MAES een brutomarge van € 61.485 en een eigen vermogen van € 39.552. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 31.805 naar € 37.052. Winstgevend, en de winst groeit. Er zit een gezonde buffer in het bedrijf. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 28 april 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 39.552
▼ 33% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 37.052
▲ 16% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 36.658
▼ 38% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 56.673 uitgekeerd
Meer dan de winst van het jaar ging naar de aandeelhouders; de reserves zakten.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 9.783
▼ 52% t.o.v. 2024
Waarvan in leasing € 6.959.
Schulden eind 2025
€ 7.898
▼ 48% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 4.862 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 2 jaar weg.
€ 2.401
▲ 66% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 1.829
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 30.401 | € 34.630 | € 56.256 | € 61.485 | ▲ 9% |
| Winst na belastingen | € 10.405 | € 14.464 | € 31.805 | € 37.052 | ▲ 16% |
| Eigen vermogen | € 12.905 | € 27.369 | € 59.173 | € 39.552 | ▼ 33% |
| Totale schulden | € 64.177 | € 40.658 | € 27.609 | € 20.680 | ▼ 25% |
| Cash | € 24.624 | € 30.894 | € 58.949 | € 36.658 | ▼ 38% |
| Terreinen & gebouwen | € 1.253 | € 976 | € 698 | € 421 | ▼ 40% |
| Opgepotte winst | € 10.405 | € 24.869 | € 56.673 | € 37.052 | ▼ 35% |
| Dividend | € 0 | € 0 | € 0 | € 56.673 | |
| Bankschulden | € 34.282 | € 24.853 | € 15.205 | € 7.898 | ▼ 48% |
| Balanstotaal | € 77.082 | € 68.026 | € 86.783 | € 60.232 | ▼ 31% |
Kerncijfers van LORENZ MAES, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met LORENZ MAES?
Wat er de jongste jaren bij LORENZ MAES gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 37.052 (▲ 16% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Hechtel-Eksel. KBO
- Lorenz Maes werd bestuurder. NBB
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 10.405 winst in 2022 naar € 37.052 winst in 2025.
Betaalde al € 33.100 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2025, met € 37.052 winst.
Keerde in totaal € 56.673 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter LORENZ MAES zit Lorenz Maes.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Lorenz Maes
Bestuurder
sinds 2021
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Verloren Eind 31
3940 Hechtel-Eksel
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0769.251.372
- Btw-nummer
- BE 0769.251.372
- Maatschappelijke zetel
- Verloren Eind 31, 3940 Hechtel-Eksel
- Namen & benamingen
- LORENZ MAES
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 2 juni 2021
- Peppol
- Actief · Actief sinds 23 jul 2025
- Activiteiten · NACE
Schilderen van gebouwen
Schilderen van civieltechnische werken