Financiën
Boekjaar 2025
MAJHA uit Sint-Pieters-Leeuw, ondernemingsnummer BE0768876933, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 20.423 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde MAJHA een omzet van € 542.910 en een eigen vermogen van € 36.530. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 3.179 naar € 20.423. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 15 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 36.530
▲ 127% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 20.423
▲ € 17.244 t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 44.373
▲ € 34.515 t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 34.530.
Mensen en middelen in 2025
€ 76.373
▲ € 69.679 t.o.v. 2024
Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
Schulden eind 2025
€ 21.943
▲ € 21.807 t.o.v. 2024
Leningen bij banken en andere kredietverstrekkers, lang en kort.
€ 16.967
▼ 21% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 12.964
▲ 23% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Omzet | € 535.074 | € 586.136 | € 570.766 | € 542.910 | ▼ 5% |
| Brutomarge | € 9.341 | € 5.133 | € 12.953 | € 104.504 | ▲ € 91.551 |
| Winst na belastingen | € 3.392 | € 2.466 | € 3.179 | € 20.423 | ▲ € 17.244 |
| Eigen vermogen | € 10.463 | € 12.928 | € 16.107 | € 36.530 | ▲ 127% |
| Totale schulden | € 31.926 | € 34.181 | € 42.079 | € 54.347 | ▲ 29% |
| Cash | € 1.387 | € 8.321 | € 9.858 | € 44.373 | ▲ € 34.515 |
| Opgepotte winst | € 8.463 | € 10.928 | € 14.107 | € 34.530 | ▲ 145% |
| Bankschulden | € 0 | € 136 | € 136 | € 21.943 | ▲ € 21.807 |
| Balanstotaal | € 42.389 | € 47.109 | € 58.186 | € 90.877 | ▲ 56% |
Kerncijfers van MAJHA, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met MAJHA?
Wat er de jongste jaren bij MAJHA gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe vestiging in Anderlecht. KBO
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 20.423 (▲ € 17.244 t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Anderlecht. KBO
- Nieuwe vestiging in Sint-Pieters-Leeuw. KBO
- Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
Samengevat
Van € 3.392 winst in 2022 naar € 20.423 winst in 2025.
Betaalde al € 8.442 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2025, met € 20.423 winst.
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Bergensesteenweg 7
1600 Sint-Pieters-Leeuw
Waxweilerlaan 1
1070 Anderlecht
Actief sinds 20 december 2021
Eugène Ysayelaan 65
1070 Anderlecht
Actief sinds 1 juli 2026
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten
Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.
Oprichting
Bron: Akte ↗- SINGH Manjinder(oprichter) 100%
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0768.876.933
- Btw-nummer
- BE 0768.876.933
- Maatschappelijke zetel
- Bergensesteenweg 7, 1600 Sint-Pieters-Leeuw
- Namen & benamingen
- MAJHA
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 28 mei 2021
- Peppol
- Actief · Actief sinds 10 dec 2025
- Contact
- [email protected] 0465913313
- Activiteiten · NACE
Niet-gespecialiseerde detailhandel waarbij voedings- en genotmiddelen overheersen
Detailhandel in niet-gespecialiseerde winkels waarbij voedings- en genotmiddelen overheersen (verkoopsoppervlakte < 100 m²)
Detailhandel in niet-gespecialiseerde winkels waarbij voedings- en genotmiddelen overheersen (verkoopsoppervlakte tussen 100 m² en minder dan 400 m²)