Financiën
Boekjaar 2025
Vapracon uit Puurs-Sint-Amands, ondernemingsnummer BE0767901092, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 3.331 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde Vapracon een brutomarge van € 13.005 en een eigen vermogen van € 5.555. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 3.824 naar € 3.331. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. Veel schulden tegenover weinig eigen buffer. De jongste jaarrekening werd op 30 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 5.555
▲ 150% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 3.331
▼ 13% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 15.460
▲ € 13.907 t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 4.055.
Mensen en middelen in 2025
€ 13.523
▲ € 13.430 t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 55.000
Leningen bij banken en andere kredietverstrekkers, lang en kort.
€ 5.054
▼ 42% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 1.273
▼ 35% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 1.799 | € 4.685 | € 10.395 | € 13.005 | ▲ 25% |
| Winst na belastingen | € -3.936 | € 836 | € 3.824 | € 3.331 | ▼ 13% |
| Eigen vermogen | € -2.436 | € -1.600 | € 2.224 | € 5.555 | ▲ 150% |
| Totale schulden | € 16.824 | € 20.620 | € 24.606 | € 75.045 | ▲ 205% |
| Cash | € 1.866 | € 2.602 | € 1.553 | € 15.460 | ▲ € 13.907 |
| Opgepotte winst | € -3.936 | € -3.100 | € 724 | € 4.055 | ▲ € 3.331 |
| Bankschulden | € 0 | € 0 | € 0 | € 55.000 | |
| Balanstotaal | € 14.388 | € 19.020 | € 26.831 | € 80.600 | ▲ 200% |
Kerncijfers van Vapracon, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met Vapracon?
Wat er de jongste jaren bij Vapracon gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 3.331 (▼ 13% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
- Nieuwe vestiging in Puurs-Sint-Amands. KBO
Samengevat
Van € 3.936 verlies in 2022 naar € 3.331 winst in 2025.
Betaalde al € 2.182 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2024, met € 3.824 winst.
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Jan De Donckerlaan 35
2870 Puurs-Sint-Amands
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten
Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.
Oprichting
Bron: Akte ↗- VAN PRAET Claudio(oprichter) 100%
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0767.901.092
- Btw-nummer
- BE 0767.901.092
- Maatschappelijke zetel
- Jan De Donckerlaan 35, 2870 Puurs-Sint-Amands
- Namen & benamingen
- Vapracon
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 6 mei 2021
- Peppol
- Actief · Actief sinds 23 jul 2024
- Activiteiten · NACE
Overige werkzaamheden in verband met de afwerking van gebouwen
Schrijnwerk