Financiën
Boekjaar 2024
HOONKERS uit Gent, ondernemingsnummer BE0767886543, sloot boekjaar 2024 af met een resultaat van € 33.114 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde HOONKERS een brutomarge van € 71.534 en een eigen vermogen van € 106.404. Tegenover boekjaar 2023 ging het resultaat van € 33.102 naar € 33.114. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 28 augustus 2025 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 106.404
▲ 45% t.o.v. 2023
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 33.114
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 30.992
▲ 153% t.o.v. 2023
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2024. De opgepotte winst groeide naar € 105.354.
Mensen en middelen in 2024
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 56.907
▲ 43% t.o.v. 2023
Waarvan in leasing € 51.955.
Schulden eind 2024
€ 51.937
▲ 69% t.o.v. 2023
Dit jaar wordt € 11.493 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 5 jaar weg.
€ 112.635
▲ 29% t.o.v. 2023
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 26.521
▲ 21% t.o.v. 2023
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | Verschil 2023 → 2024 | |
|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 57.931 | € 64.009 | € 71.534 | ▲ 12% |
| Winst na belastingen | € 39.139 | € 33.102 | € 33.114 | |
| Eigen vermogen | € 40.189 | € 73.291 | € 106.404 | ▲ 45% |
| Totale schulden | € 95.765 | € 147.975 | € 197.592 | ▲ 34% |
| Cash | € 3.198 | € 12.256 | € 30.992 | ▲ 153% |
| Opgepotte winst | € 39.139 | € 72.241 | € 105.354 | ▲ 46% |
| Bankschulden | € 36.762 | € 30.750 | € 51.937 | ▲ 69% |
| Balanstotaal | € 135.955 | € 221.265 | € 303.997 | ▲ 37% |
Kerncijfers van HOONKERS, boekjaren 2022 tot 2024, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.De jaarrekening voor boekjaar 2025 is nog niet neergelegd; ze werd verwacht vóór 31 juli 2026.
Wat is er gebeurd met HOONKERS?
Wat er de jongste jaren bij HOONKERS gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2024: winst van € 33.114. te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
- Nieuwe vestiging in Gent. KBO
Samengevat
Van € 39.139 winst in 2022 naar € 33.114 winst in 2024.
Betaalde al € 37.041 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2022, met € 39.139 winst.
Bestuur
Achter HOONKERS zit DUMITRU BATCU.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2024
DUMITRU BATCU
Bestuurder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Brugsesteenweg 590
9030 Gent
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten
Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.
Oprichting
Bron: Akte ↗- BATCU Dumitru-Ioan(oprichter) 100%
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0767.886.543
- Btw-nummer
- BE 0767.886.543
- Maatschappelijke zetel
- Brugsesteenweg 590, 9030 Gent
- Namen & benamingen
- HOONKERS
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 6 mei 2021
- Peppol
- Actief · Actief sinds 14 apr 2025
- Contact
- 0486378341
- Activiteiten · NACE
Algemene bouw van residentiële gebouwen
Algemene bouw van andere niet-residentiële gebouwen