Knipperlichten
Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.
-
Druk adres KBO
118 andere bedrijven hebben hun zetel op hetzelfde adres; drempel 10.
Financiën
Boekjaar 2024
SAFA TRANSPORT uit Zaventem, ondernemingsnummer BE0767885652, sloot boekjaar 2024 af met een resultaat van € 1.914 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde SAFA TRANSPORT een brutomarge van € 1.949 en een eigen vermogen van € 5.422. Tegenover boekjaar 2022 ging het resultaat van € -740 naar € 1.914. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 13 november 2025 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 5.422
▲ € 5.585 t.o.v. 2022
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 1.914
▲ in 2022 nog € 740 verlies
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 3.313
▲ 26% t.o.v. 2022
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2024. De opgepotte winst groeide naar € 3.422.
Schulden eind 2024
€ 305
▲ 83% t.o.v. 2022
Leningen bij banken en andere kredietverstrekkers, lang en kort.
€ 2.752
▲ 16% t.o.v. 2022
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2024 | Verschil 2022 → 2024 | |
|---|---|---|---|
| Brutomarge | € -631 | € 1.949 | ▲ € 2.580 |
| Winst na belastingen | € -740 | € 1.914 | ▲ € 2.654 |
| Eigen vermogen | € -163 | € 5.422 | ▲ € 5.585 |
| Totale schulden | € 4.144 | € 3.057 | ▼ 26% |
| Cash | € 2.621 | € 3.313 | ▲ 26% |
| Opgepotte winst | € -2.163 | € 3.422 | ▲ € 5.585 |
| Bankschulden | € 166 | € 305 | ▲ 83% |
| Balanstotaal | € 3.981 | € 8.478 | ▲ 113% |
Kerncijfers van SAFA TRANSPORT, boekjaren 2022 tot 2024, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.De jaarrekening voor boekjaar 2025 is nog niet neergelegd; ze werd verwacht vóór 31 juli 2026.
Wat is er gebeurd met SAFA TRANSPORT?
Wat er de jongste jaren bij SAFA TRANSPORT gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2024: winst van € 1.914. te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Brussel. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 740 verlies in 2022 naar € 1.914 winst in 2024.
Beste jaar ooit: 2024, met € 1.914 winst.
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Leuvensesteenweg 246 bus 1
1932 Zaventem
Slachthuislaan 21
1000 Brussel
Actief sinds 6 mei 2021
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 118 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →AMK-RB Company
€ -17.012 brutomarge · 2025
TECHNO MOTOR ORGANISATION
€ 4.805 brutomarge · 2025
KORKUT CONSTRUCT
€ -1.362 brutomarge · 2025
MBS MM
Tibel Renov
€ 73.138 brutomarge · 2025
+113 andere
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0767.885.652
- Btw-nummer
- BE 0767.885.652
- Maatschappelijke zetel
- Leuvensesteenweg 246 bus 1, 1932 Zaventem
- Namen & benamingen
- SAFA TRANSPORT
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 6 mei 2021
- Peppol
- Actief · Actief sinds 30 dec 2025
- Activiteiten · NACE
Diensten in verband met vervoer te land
Goederenvervoer over de weg