Knipperlichten
Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.
-
Juridische toestand KBO
Opening faillissement volgens de KBO.
Financiën
Boekjaar 2022
De Pannewinning uit Heusden-Zolder, ondernemingsnummer BE0767571985, sloot boekjaar 2022 af met een resultaat van € 6.021 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde De Pannewinning een brutomarge van € 24.070 en een eigen vermogen van € 16.951. Tegenover boekjaar 2021 ging het resultaat van € 2.565 naar € 6.021. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 20 juli 2023 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 16.951
▲ 103% t.o.v. 2021
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 6.021
▲ 135% t.o.v. 2021
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 10.223
▲ € 8.907 t.o.v. 2021
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2022. De opgepotte winst groeide naar € 11.151.
Mensen en middelen in 2022
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 10.971
▲ € 10.147 t.o.v. 2021
Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 5.718
▼ 8% t.o.v. 2021
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2022
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 5.548
▼ 53% t.o.v. 2021
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 1.959
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2021 | 2022 | Verschil 2021 → 2022 | |
|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 4.600 | € 24.070 | ▲ € 19.469 |
| Winst na belastingen | € 2.565 | € 6.021 | ▲ 135% |
| Eigen vermogen | € 8.365 | € 16.951 | ▲ 103% |
| Totale schulden | € 12.674 | € 17.421 | ▲ 37% |
| Cash | € 1.316 | € 10.223 | ▲ € 8.907 |
| Opgepotte winst | € 2.565 | € 11.151 | ▲ € 8.586 |
| Balanstotaal | € 21.039 | € 34.372 | ▲ 63% |
Kerncijfers van De Pannewinning, boekjaren 2021 tot 2022, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.De jaarrekening voor boekjaar 2023 is nog niet neergelegd; ze werd verwacht vóór 31 juli 2024.
Wat is er gebeurd met De Pannewinning?
Wat er de jongste jaren bij De Pannewinning gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
De Pannewinning is actief volgens de KBO. Juridische situatie: Opening faillissement.
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2022: winst van € 6.021 (▲ 135% t.o.v. 2021). Bron: NBB ↗
- Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
- Nieuwe vestiging in Heusden-Zolder. KBO
Samengevat
Van € 2.565 winst in 2021 naar € 6.021 winst in 2022.
Betaalde al € 3.426 vennootschapsbelasting sinds 2021.
Beste jaar ooit: 2022, met € 6.021 winst.
Bestuur
Achter De Pannewinning zit Monia Berloznik.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2022
Monia Berloznik
Bestuurder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Pannewinning 62
3550 Heusden-Zolder
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten
Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.
Oprichting
Bron: Akte ↗- VANDEREYKEN Ronny(oprichter) 50%
- BERLOZNIK Monika Renate(oprichter) 50%
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0767.571.985
- Btw-nummer
- BE 0767.571.985
- Maatschappelijke zetel
- Pannewinning 62, 3550 Heusden-Zolder
- Namen & benamingen
- De Pannewinning
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Opening faillissement
- Startdatum
- 27 april 2021
- Peppol
- Niet geregistreerd