Financiën
Boekjaar 2025
MAUREEN VERSTAPPEN KINESITHERAPIE uit Wemmel, ondernemingsnummer BE0767514775, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 8.970 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde MAUREEN VERSTAPPEN KINESITHERAPIE een brutomarge van € 14.492 en een eigen vermogen van € 48.440. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 11.713 naar € 8.970. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 16 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 48.440
▲ 23% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 8.970
▼ 23% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 40.407
▲ 3% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 47.040.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
Schulden eind 2025
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 197
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 4.814
▼ 59% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 26.526 | € 18.333 | € 20.292 | € 14.492 | ▼ 29% |
| Winst na belastingen | € 16.685 | € 11.756 | € 11.713 | € 8.970 | ▼ 23% |
| Eigen vermogen | € 37.000 | € 37.256 | € 39.470 | € 48.440 | ▲ 23% |
| Totale schulden | € 12.508 | € 16.346 | € 21.168 | € 5.011 | ▼ 76% |
| Cash | € 40.685 | € 27.733 | € 39.043 | € 40.407 | ▲ 3% |
| Opgepotte winst | € 35.600 | € 35.856 | € 38.070 | € 47.040 | ▲ 24% |
| Dividend | € 0 | € 11.500 | € 9.500 | € 0 | ▼ 100% |
| Balanstotaal | € 49.509 | € 53.602 | € 60.637 | € 53.450 | ▼ 12% |
Kerncijfers van MAUREEN VERSTAPPEN KINESITHERAPIE, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met MAUREEN VERSTAPPEN KINESITHERAPIE?
Wat er de jongste jaren bij MAUREEN VERSTAPPEN KINESITHERAPIE gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 8.970 (▼ 23% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Wemmel. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 16.685 winst in 2022 naar € 8.970 winst in 2025.
Betaalde al € 22.735 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2022, met € 16.685 winst.
Keerde in totaal € 21.000 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter MAUREEN VERSTAPPEN KINESITHERAPIE zit MAUREEN VERSTAPPEN.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
MAUREEN VERSTAPPEN
Bestuurder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Is. Meyskensstraat 144
1780 Wemmel
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0767.514.775
- Btw-nummer
- BE 0767.514.775
- Maatschappelijke zetel
- Is. Meyskensstraat 144, 1780 Wemmel
- Namen & benamingen
- MAUREEN VERSTAPPEN KINESITHERAPIE
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 26 april 2021
- Peppol
- Actief · Actief sinds 19 apr 2026