Financiën
Boekjaar 2025
Slagerij De Tram uit Malle, ondernemingsnummer BE0766522011, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 29.284 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde Slagerij De Tram een brutomarge van € 324.213 en een eigen vermogen van € 269.833. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 78.297 naar € 29.284. Het bedrijf draait winst. Er zit een gezonde buffer in het bedrijf. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 22 december 2025 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 269.833
▼ 10% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 29.284
▼ 63% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 170.907
▼ 55% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 60.000 uitgekeerd
Meer dan de winst van het jaar ging naar de aandeelhouders; de reserves zakten.
Mensen en middelen in 2025
5,9
▲ 0,3 t.o.v. 2024
Gemiddeld over het boekjaar, volgens de sociale balans.
€ 228.762
▲ 19% t.o.v. 2024
€ 38.800 per voltijdse kracht. Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 3.571
▼ 55% t.o.v. 2024
Waarvan in leasing € 3.571.
Schulden eind 2025
€ 125.790
▼ 27% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 45.297 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 3 jaar weg.
€ 50.721
▼ 47% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 28.733
▼ 52% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 403.098 | € 374.036 | € 353.290 | € 324.213 | ▼ 8% |
| Winst na belastingen | € 111.623 | € 105.628 | € 78.297 | € 29.284 | ▼ 63% |
| Eigen vermogen | € 116.623 | € 222.251 | € 300.549 | € 269.833 | ▼ 10% |
| Totale schulden | € 339.343 | € 329.077 | € 328.759 | € 226.505 | ▼ 31% |
| Cash | € 179.455 | € 270.517 | € 380.841 | € 170.907 | ▼ 55% |
| Opgepotte winst | € 111.623 | € 217.251 | € 295.549 | € 264.833 | ▼ 10% |
| Dividend | € 0 | € 0 | € 0 | € 60.000 | |
| Bankschulden | € 243.265 | € 214.976 | € 171.153 | € 125.790 | ▼ 27% |
| Balanstotaal | € 455.966 | € 551.328 | € 629.308 | € 496.338 | ▼ 21% |
| Werknemers (VTE) | 5,3 | 5,4 | 5,6 | 5,9 | ▲ 0,3 |
Kerncijfers van Slagerij De Tram, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 30 januari 2027.
Wat is er gebeurd met Slagerij De Tram?
Wat er de jongste jaren bij Slagerij De Tram gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 29.284 (▼ 63% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Malle. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 111.623 winst in 2022 naar € 29.284 winst in 2025.
Betaalde al € 117.311 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2022, met € 111.623 winst.
Gemiddeld € 55.000 toegevoegde waarde per werknemer in 2025.
Bestuur
Achter Slagerij De Tram zitten Kim Aerts en Thomas Aerts. Dezelfde mensen zitten ook achter Immo Tram.
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Turnhoutsebaan 57
2390 Malle
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Website
Technologie
Hosting & E-mail
E-mail provider
Microsoft 365
Hosting
MICROSOFT-CORP-MSN-AS-BLOCK - Microsoft Corporation, US
Website info
Kenmerken
Beveiliging
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0766.522.011
- Btw-nummer
- BE 0766.522.011
- Maatschappelijke zetel
- Turnhoutsebaan 57, 2390 Malle
- Namen & benamingen
- Slagerij De Tram
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 8 april 2021
- Peppol
- Actief · Actief sinds 24 jul 2026
- Contact
- detram.be
- Activiteiten · NACE
Detailhandel in vlees en vleesproducten, muv vlees van wild en van gevogelte