Knipperlichten
Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.
-
Krappe liquiditeit NBB
Cash en vorderingen dekken 55 % van de kortlopende schulden in 2025; drempel 65 %.
Financiën
Boekjaar 2025
Geva 57 uit Lummen, ondernemingsnummer BE0766488357, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 20.978 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde Geva 57 een brutomarge van € 29.488 en een eigen vermogen van € 3.000. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 11.254 naar € 20.978. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer kromp fors: het eigen vermogen ligt 95 % lager dan vorig jaar. Veel schulden tegenover weinig eigen buffer. De jongste jaarrekening werd op 26 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 3.000
▼ 95% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 20.978
▲ 86% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 46.621
▲ 110% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 73.061 uitgekeerd
Meer dan de winst van het jaar ging naar de aandeelhouders; de reserves zakten.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
Schulden eind 2025
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 1.473
▲ 147% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 3.340
▲ 2% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 36.245 | € -706 | € 17.156 | € 29.488 | ▲ 72% |
| Winst na belastingen | € 26.853 | € -2.646 | € 11.254 | € 20.978 | ▲ 86% |
| Eigen vermogen | € 46.476 | € 43.830 | € 55.084 | € 3.000 | ▼ 95% |
| Totale schulden | € 18.485 | € 23.522 | € 24.055 | € 87.596 | ▲ 264% |
| Cash | € 34.521 | € 3.458 | € 22.221 | € 46.621 | ▲ 110% |
| Opgepotte winst | € 43.476 | € 40.830 | € 52.084 | € 0 | ▼ 100% |
| Dividend | € 0 | € 0 | € 0 | € 73.061 | |
| Balanstotaal | € 64.961 | € 67.352 | € 79.139 | € 90.596 | ▲ 14% |
Kerncijfers van Geva 57, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met Geva 57?
Wat er de jongste jaren bij Geva 57 gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 20.978 (▲ 86% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Lummen. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 26.853 winst in 2022 naar € 20.978 winst in 2025.
Betaalde al € 16.461 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2022, met € 26.853 winst.
Keerde in totaal € 73.061 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter Geva 57 zit Kwinten Jef Vandeweyer.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Kwinten Jef Vandeweyer
Bestuurder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Gildestraat 10
3560 Lummen
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 1 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0766.488.357
- Btw-nummer
- BE 0766.488.357
- Maatschappelijke zetel
- Gildestraat 10, 3560 Lummen
- Namen & benamingen
- Geva 57
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 8 april 2021
- Peppol
- Actief · Actief sinds 28 mei 2025
- Activiteiten · NACE
Activiteiten op het gebied van kinesitherapie