Financiën
Boekjaar 2025
Racine Energie uit Theux, ondernemingsnummer BE0766250807, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 21.788 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde Racine Energie een brutomarge van € 125.658 en een eigen vermogen van € 90.847. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 3.530 naar € 21.788. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 2 februari 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 90.847
▲ 32% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 21.788
▲ € 18.259 t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 20.337
▲ € 18.373 t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 85.847.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 86.712
▲ € 72.157 t.o.v. 2024
Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 46.034
▲ € 35.568 t.o.v. 2024
Waarvan in leasing € 39.902.
Schulden eind 2025
€ 46.330
▲ € 35.378 t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 12.217 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 4 jaar weg.
€ 335
▼ 99% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 18.490
▲ 101% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 50.114 | € 48.976 | € 28.214 | € 125.658 | ▲ € 97.444 |
| Winst na belastingen | € 28.967 | € 31.563 | € 3.530 | € 21.788 | ▲ € 18.259 |
| Eigen vermogen | € 33.967 | € 65.530 | € 69.059 | € 90.847 | ▲ 32% |
| Totale schulden | € 34.849 | € 26.665 | € 42.636 | € 65.155 | ▲ 53% |
| Cash | € 51.097 | € 36.526 | € 1.964 | € 20.337 | ▲ € 18.373 |
| Opgepotte winst | € 28.967 | € 60.530 | € 64.059 | € 85.847 | ▲ 34% |
| Bankschulden | € 0 | € 0 | € 10.952 | € 46.330 | ▲ € 35.378 |
| Balanstotaal | € 68.816 | € 92.195 | € 111.695 | € 156.002 | ▲ 40% |
Kerncijfers van Racine Energie, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 30 januari 2027.
Wat is er gebeurd met Racine Energie?
Wat er de jongste jaren bij Racine Energie gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 21.788 (▲ € 18.259 t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Theux. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 28.967 winst in 2022 naar € 21.788 winst in 2025.
Betaalde al € 31.636 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2023, met € 31.563 winst.
Bestuur
Achter Racine Energie zit Samuel MEWISSEN.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Samuel MEWISSEN
Bestuurder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Rue Laurent François Dethier 6
4910 Theux
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0766.250.807
- Btw-nummer
- BE 0766.250.807
- Maatschappelijke zetel
- Rue Laurent François Dethier 6, 4910 Theux
- Namen & benamingen
- Racine Energie
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 1 april 2021
- Peppol
- Actief · Actief sinds 18 dec 2025
- Activiteiten · NACE
Installatie van verwarming, klimaatregeling, koeling en ventilatie aangedreven door elektriciteit
Detailhandel in sanitaire artikelen en sanitair installatiemateriaal