Financiën
Boekjaar 2025
MiL Construct uit Theux, ondernemingsnummer BE0765974158, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 65.086 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde MiL Construct een brutomarge van € 98.998 en een eigen vermogen van € 210.441. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 48.581 naar € 65.086. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 30 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 210.441
▲ 45% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 65.086
▲ 34% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 49.740
▲ 32% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 200.441.
Mensen en middelen in 2025
€ 3.281
▲ 46% t.o.v. 2024
Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 8.520
▼ 48% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 12.020
Leningen bij banken en andere kredietverstrekkers, lang en kort.
€ 6.038
▼ 30% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 28.767
▼ 32% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 44.683 | € 56.602 | € 74.843 | € 98.998 | ▲ 32% |
| Winst na belastingen | € 25.407 | € 32.264 | € 48.581 | € 65.086 | ▲ 34% |
| Eigen vermogen | € 64.509 | € 96.773 | € 145.355 | € 210.441 | ▲ 45% |
| Totale schulden | € 36.742 | € 29.072 | € 50.887 | € 46.825 | ▼ 8% |
| Cash | € 18.473 | € 11.706 | € 37.541 | € 49.740 | ▲ 32% |
| Opgepotte winst | € 54.509 | € 86.773 | € 135.355 | € 200.441 | ▲ 48% |
| Bankschulden | € 0 | € 0 | € 0 | € 12.020 | |
| Balanstotaal | € 101.251 | € 125.845 | € 196.242 | € 257.266 | ▲ 31% |
Kerncijfers van MiL Construct, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met MiL Construct?
Wat er de jongste jaren bij MiL Construct gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 65.086 (▲ 34% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Theux. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 25.407 winst in 2022 naar € 65.086 winst in 2025.
Betaalde al € 53.998 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2025, met € 65.086 winst.
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Rue des Sottais 11
4910 Theux
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0765.974.158
- Btw-nummer
- BE 0765.974.158
- Maatschappelijke zetel
- Rue des Sottais 11, 4910 Theux
- Namen & benamingen
- MiL Construct
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 1 april 2021
- Peppol
- Actief · Actief sinds 2 feb 2026
- Activiteiten · NACE
Dakwerkzaamheden
Metselwerk
Vervaardiging van overige producten van metaal, neg
Overige posterijen en koeriers
Waterdichtingswerken van muren
Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van public relations en communicatie
Uitvoeren van metsel- en voegwerken
Adviesbureaus op het gebied van public relations en communicatie