Knipperlichten
Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.
-
Krappe liquiditeit NBB
Cash en vorderingen dekken 46 % van de kortlopende schulden in 2025; drempel 65 %.
Financiën
Boekjaar 2025
Tova-Bouw uit Gent, ondernemingsnummer BE0765758976, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 89.735 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde Tova-Bouw een brutomarge van € 169.332 en een eigen vermogen van € 62.026. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 49.354 naar € 89.735. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer kromp fors: het eigen vermogen ligt 59 % lager dan vorig jaar. Veel schulden tegenover weinig eigen buffer. De jongste jaarrekening werd op 29 april 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 62.026
▼ 59% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 89.735
▲ 82% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 19.834
▼ 24% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 180.000 uitgekeerd
Meer dan de winst van het jaar ging naar de aandeelhouders; de reserves zakten.
Mensen en middelen in 2025
€ 12.665
▼ 40% t.o.v. 2024
Waarvan in leasing € 9.910.
Schulden eind 2025
€ 380.390
▲ 38% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 52.569 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 7 jaar weg.
€ 3.473
▼ 88% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 30.374
▲ 4% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 89.749 | € 61.078 | € 100.178 | € 169.332 | ▲ 69% |
| Winst na belastingen | € 63.255 | € 37.681 | € 49.354 | € 89.735 | ▲ 82% |
| Eigen vermogen | € 65.255 | € 102.936 | € 152.291 | € 62.026 | ▼ 59% |
| Totale schulden | € 50.755 | € 212.100 | € 333.436 | € 444.238 | ▲ 33% |
| Cash | € 40.377 | € 11.627 | € 26.109 | € 19.834 | ▼ 24% |
| Terreinen & gebouwen | - | € 136.388 | € 294.453 | € 260.856 | ▼ 11% |
| Opgepotte winst | € 63.255 | € 100.936 | € 150.291 | € 60.026 | ▼ 60% |
| Dividend | € 0 | € 0 | € 0 | € 180.000 | |
| Bankschulden | € 23.304 | € 189.200 | € 274.736 | € 380.390 | ▲ 38% |
| Balanstotaal | € 116.010 | € 315.036 | € 485.726 | € 506.264 | ▲ 4% |
Kerncijfers van Tova-Bouw, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 30 april 2027.
Wat is er gebeurd met Tova-Bouw?
Wat er de jongste jaren bij Tova-Bouw gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 89.735 (▲ 82% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
- Nieuwe vestiging in Gent. KBO
Samengevat
Van € 63.255 winst in 2022 naar € 89.735 winst in 2025.
Betaalde al € 72.688 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2025, met € 89.735 winst.
Keerde in totaal € 180.000 dividend uit aan de eigenaars.
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Antoon Catriestraat 94
9031 Gent
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten
Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.
Oprichting
Bron: Akte ↗- VANDERBEKEN, Tom(oprichter) 90%
- MORELLE, Valerie(oprichter) 10%
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0765.758.976
- Btw-nummer
- BE 0765.758.976
- Maatschappelijke zetel
- Antoon Catriestraat 94, 9031 Gent
- Namen & benamingen
- Tova-Bouw
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 29 maart 2021
- Peppol
- Actief · Actief sinds 30 apr 2021
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van bouwarchitecten
Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies
Landschapsverzorging
Ontwikkeling van niet-residentiële bouwprojecten
Algemene bouw van residentiële gebouwen
Overige adviesbureaus op het gebied van bedrijfsbeheer; adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering