Knipperlichten
Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.
-
Krappe liquiditeit NBB
Cash en vorderingen dekken 51 % van de kortlopende schulden in 2025; drempel 65 %.
-
Druk adres KBO
14 andere bedrijven hebben hun zetel op hetzelfde adres; drempel 10.
Financiën
Boekjaar 2025
P CENTRALE uit Sint-Jans-Molenbeek, ondernemingsnummer BE0765622186, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 34.718 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde P CENTRALE een brutomarge van € 369.731 en een eigen vermogen van € 107.272. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 49.376 naar € 34.718. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. Veel schulden tegenover weinig eigen buffer. De jongste jaarrekening werd op 28 mei 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 107.272
▲ 48% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 34.718
▼ 30% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 22.329
▲ € 18.687 t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 95.272.
Mensen en middelen in 2025
€ 248.705
▲ 31% t.o.v. 2024
Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
Schulden eind 2025
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 1,4 miljoen
▼ 10% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 82.413
▼ 13% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 110.499 | € 364.444 | € 316.223 | € 369.731 | ▲ 17% |
| Winst na belastingen | € 1.241 | € 131.430 | € 49.376 | € 34.718 | ▼ 30% |
| Eigen vermogen | € -8.252 | € 23.179 | € 72.555 | € 107.272 | ▲ 48% |
| Totale schulden | € 843.020 | € 1.522.786 | € 1.689.598 | € 1.521.988 | ▼ 10% |
| Cash | € 80 | € 92.232 | € 3.642 | € 22.329 | ▲ € 18.687 |
| Opgepotte winst | € -8.252 | € 11.179 | € 60.555 | € 95.272 | ▲ 57% |
| Dividend | € 0 | € 100.000 | € 0 | € 0 | |
| Bankschulden | € 62.561 | € 25.305 | € 0 | € 0 | |
| Balanstotaal | € 834.769 | € 1.545.965 | € 1.762.152 | € 1.629.260 | ▼ 8% |
| Werknemers (VTE) | - | - | 5 | - |
Kerncijfers van P CENTRALE, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met P CENTRALE?
Wat er de jongste jaren bij P CENTRALE gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 34.718 (▼ 30% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Antwerpen. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 1.241 winst in 2022 naar € 34.718 winst in 2025.
Betaalde al € 40.927 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2023, met € 131.430 winst.
Gemiddeld € 63.200 toegevoegde waarde per werknemer in 2024.
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Louis Mettewielaan 260 bus 19
1080 Sint-Jans-Molenbeek
Kielsbroek A9
2020 Antwerpen
Actief sinds 1 januari 2024
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 14 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →PIT STOP
€ 1,3 miljoen brutomarge · 2025
DAY FOOD
€ 1,6 miljoen brutomarge · 2025
BOLA CONSULTING
BELLE NATURE FERMIER
€ 185.534 brutomarge · 2025
europa trading company
+9 andere
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0765.622.186
- Btw-nummer
- BE 0765.622.186
- Maatschappelijke zetel
- Louis Mettewielaan 260 bus 19, 1080 Sint-Jans-Molenbeek
- Namen & benamingen
- P CENTRALE
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 24 maart 2021
- Peppol
- Actief · Actief sinds 12 mrt 2026
- Activiteiten · NACE
Groothandel in andere voedingsmiddelen, neg
Niet-gespecialiseerde groothandel in diepgevroren voedingsmiddelen
Niet-gespecialiseerde groothandel in niet-diepgevroren voedingsmiddelen, dranken en genotmiddelen