Knipperlichten
Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.
-
Krappe liquiditeit NBB
Cash en vorderingen dekken 61 % van de kortlopende schulden in 2023; drempel 65 %.
-
Juridische toestand KBO
Opening faillissement volgens de KBO.
Financiën
Boekjaar 2023
CARROSSERIE RENSON uit La Roche-en-Ardenne, ondernemingsnummer BE0764494612, sloot boekjaar 2023 af met een resultaat van € 31.992 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde CARROSSERIE RENSON een brutomarge van € 159.605 en een eigen vermogen van € 62.932. Tegenover boekjaar 2022 ging het resultaat van € 17.621 naar € 31.992. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. De schulden zijn onder controle. De jongste jaarrekening werd op 8 augustus 2024 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 62.932
▲ 103% t.o.v. 2022
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 31.992
▲ 82% t.o.v. 2022
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 268
▼ 98% t.o.v. 2022
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2023. De opgepotte winst groeide naar € 60.332.
Mensen en middelen in 2023
€ 86.229
Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 104.411
▲ € 103.684 t.o.v. 2022
Waarvan in leasing € 100.803.
Schulden eind 2023
€ 158.317
Dit jaar wordt € 30.599 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 4 jaar weg.
€ 75.241
▲ 111% t.o.v. 2022
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 48.553
▲ € 41.160 t.o.v. 2022
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2021 | 2022 | 2023 | Verschil 2022 → 2023 | |
|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 15.247 | € 32.232 | € 159.605 | ▲ € 127.373 |
| Winst na belastingen | € 10.719 | € 17.621 | € 31.992 | ▲ 82% |
| Eigen vermogen | € 13.319 | € 30.941 | € 62.932 | ▲ 103% |
| Totale schulden | € 21.118 | € 43.108 | € 292.989 | ▲ € 249.881 |
| Cash | € 9.234 | € 14.311 | € 268 | ▼ 98% |
| Terreinen & gebouwen | - | - | € 54.173 | |
| Opgepotte winst | € 10.719 | € 28.341 | € 60.332 | ▲ 113% |
| Bankschulden | € 7.500 | € 0 | € 158.317 | |
| Balanstotaal | € 34.438 | € 74.049 | € 355.921 | ▲ € 281.872 |
Kerncijfers van CARROSSERIE RENSON, boekjaren 2021 tot 2023, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.De jaarrekening voor boekjaar 2024 is nog niet neergelegd; ze werd verwacht vóór 31 juli 2025.
Wat is er gebeurd met CARROSSERIE RENSON?
Wat er de jongste jaren bij CARROSSERIE RENSON gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
CARROSSERIE RENSON is actief volgens de KBO. Juridische situatie: Opening faillissement.
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2023: winst van € 31.992 (▲ 82% t.o.v. 2022). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- YVAN COQUIN werd bestuurder. NBB
- Nieuwe vestiging in La Roche-en-Ardenne. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 10.719 winst in 2021 naar € 31.992 winst in 2023.
Betaalde al € 21.321 vennootschapsbelasting sinds 2021.
Beste jaar ooit: 2023, met € 31.992 winst.
Bestuur
Achter CARROSSERIE RENSON zit YVAN COQUIN.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2023
YVAN COQUIN
Bestuurder
sinds 2023
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Vecmont 108
6980 La Roche-en-Ardenne
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0764.494.612
- Btw-nummer
- BE 0764.494.612
- Maatschappelijke zetel
- Vecmont 108, 6980 La Roche-en-Ardenne
- Namen & benamingen
- CARROSSERIE RENSON
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Opening faillissement
- Startdatum
- 1 maart 2021
- Peppol
- Niet geregistreerd
- Activiteiten · NACE
Reparatie en montage van specifieke auto-onderdelen
Wassen en poetsen van motorvoertuigen