Knipperlichten
Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.
-
Jaarrekening ontbreekt NBB
Boekjaar 2024 werd verwacht vóór 31 juli 2025 en is niet neergelegd.
Financiën
Boekjaar 2023
FA-CO uit La Louvière, ondernemingsnummer BE0763882324, sloot boekjaar 2023 af met een resultaat van € 4.446 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde FA-CO een brutomarge van € 7.747 en een eigen vermogen van € 15.654. Tegenover boekjaar 2022 ging het resultaat van € 532 naar € 4.446. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 9 augustus 2024 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 15.654
▲ 40% t.o.v. 2022
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 4.446
▲ € 3.914 t.o.v. 2022
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 17.633
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2023. De opgepotte winst groeide naar € 5.654.
Mensen en middelen in 2023
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 681
▼ 43% t.o.v. 2022
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2023
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 600
▲ 45% t.o.v. 2022
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 6.063
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2021 | 2022 | 2023 | Verschil 2022 → 2023 | |
|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 1.682 | € 2.009 | € 7.747 | ▲ 286% |
| Winst na belastingen | € 677 | € 532 | € 4.446 | ▲ € 3.914 |
| Eigen vermogen | € 10.677 | € 11.209 | € 15.654 | ▲ 40% |
| Totale schulden | € 39.050 | € 888 | € 26.331 | ▲ € 25.443 |
| Cash | € 35.222 | - | € 17.633 | |
| Opgepotte winst | € 677 | € 1.209 | € 5.654 | ▲ € 4.445 |
| Balanstotaal | € 49.726 | € 12.097 | € 41.985 | ▲ 247% |
Kerncijfers van FA-CO, boekjaren 2021 tot 2023, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.De jaarrekening voor boekjaar 2024 is nog niet neergelegd; ze werd verwacht vóór 31 juli 2025.
Wat is er gebeurd met FA-CO?
Wat er de jongste jaren bij FA-CO gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2023: winst van € 4.446 (▲ € 3.914 t.o.v. 2022). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in La Louvière. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 677 winst in 2021 naar € 4.446 winst in 2023.
Betaalde al € 1.112 vennootschapsbelasting sinds 2021.
Beste jaar ooit: 2023, met € 4.446 winst.
Bestuur
Achter FA-CO zit MOHAMED LEMBARKI.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2023
MOHAMED LEMBARKI
Bestuurder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Rue Albert 1,Roi des Belges(L.L) 38
7100 La Louvière
Rue de Braine(H-A) 5
7110 La Louvière
Actief sinds 22 februari 2021
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 2 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0763.882.324
- Btw-nummer
- BE 0763.882.324
- Maatschappelijke zetel
- Rue Albert 1,Roi des Belges(L.L) 38, 7100 La Louvière
- Namen & benamingen
- FA-CO
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 22 februari 2021
- Peppol
- Actief · Actief sinds 1 sep 2025
- Contact
- +32466323387
- Activiteiten · NACE
Detailhandel in auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)
Detailhandel in auto's en lichte bestelwagens (= 3,5 ton)
Onderhoud en reparatie van motorvoertuigen, neg
Onderhoud en reparatie van motorvoertuigen, n.e.g.