Financiën
Boekjaar 2026
Euro-Topgrue uit Celles (lez-Tournai), ondernemingsnummer BE0763716533, sloot boekjaar 2026 af met een resultaat van € 3.367 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde Euro-Topgrue een brutomarge van € 93.574 en een eigen vermogen van € 49.993. Tegenover boekjaar 2025 ging het resultaat van € 14.122 naar € 3.367. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 19 oktober 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 49.993
▲ 4% t.o.v. 2025
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 3.367
▼ 76% t.o.v. 2025
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 40.390
▲ 12% t.o.v. 2025
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2026. De opgepotte winst groeide naar € 42.433.
Mensen en middelen in 2026
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 66.472
▲ 25% t.o.v. 2025
Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 42.537
▼ 35% t.o.v. 2025
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2026
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 2.124
▼ 57% t.o.v. 2025
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 9.910
▲ 201% t.o.v. 2025
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2023 | 2024 | 2025 | 2026 | Verschil 2025 → 2026 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 77.964 | € 92.351 | € 94.921 | € 93.574 | ▼ 1% |
| Winst na belastingen | € 6.617 | € 21.942 | € 14.122 | € 3.367 | ▼ 76% |
| Eigen vermogen | € 23.053 | € 39.498 | € 48.123 | € 49.993 | ▲ 4% |
| Totale schulden | € 162.110 | € 126.134 | € 106.154 | € 73.127 | ▼ 31% |
| Cash | € 50.490 | € 43.128 | € 36.038 | € 40.390 | ▲ 12% |
| Opgepotte winst | € 11.002 | € 28.944 | € 39.066 | € 42.433 | ▲ 9% |
| Balanstotaal | € 185.164 | € 165.633 | € 154.277 | € 123.120 | ▼ 20% |
Kerncijfers van Euro-Topgrue, boekjaren 2023 tot 2026, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2027) verwacht vóór 30 januari 2028.
Wat is er gebeurd met Euro-Topgrue?
Wat er de jongste jaren bij Euro-Topgrue gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2026: winst van € 3.367 (▼ 76% t.o.v. 2025). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Celles (lez-Tournai). KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
- Rudy LAMBERT werd bestuurder. NBB
Samengevat
Van € 6.617 winst in 2023 naar € 3.367 winst in 2026.
Betaalde al € 8.934 vennootschapsbelasting sinds 2023.
Beste jaar ooit: 2024, met € 21.942 winst.
Bestuur
Achter Euro-Topgrue zit Rudy LAMBERT. Rudy LAMBERT zit ook achter TRANSPORTS RUDY LAMBERT.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2026
sinds 2021
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Rue Provinciale (C) 111A
7760 Celles (lez-Tournai)
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0763.716.533
- Btw-nummer
- BE 0763.716.533
- Maatschappelijke zetel
- Rue Provinciale (C) 111A, 7760 Celles (lez-Tournai)
- Namen & benamingen
- Euro-Topgrue
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 17 februari 2021
- Peppol
- Actief · Actief sinds 25 nov 2025
- Activiteiten · NACE
Bouwrijp maken van terreinen