Financiën
Boekjaar 2025
SpareSolutions uit Diest, ondernemingsnummer BE0762850461, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € -7.232 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde SpareSolutions een brutomarge van € 1.001 en een eigen vermogen van € 75.425. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 8.282 naar € -7.232. Het bedrijf draaide verlies. Er zit een gezonde buffer in het bedrijf. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 31 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 75.425
▼ 11% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ -7.232
▼ in 2024 nog € 8.282 winst
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 6.791
▲ 26% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Verlies, niets uit te keren
De reserves zakten naar € 74.425.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 13.950
▼ 33% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 14.841
▼ 32% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 8.089 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 2 jaar weg.
€ 2.352
▲ 94% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 6.138
▼ 54% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 55.557 | € 8.284 | € 20.800 | € 1.001 | ▼ 95% |
| Winst na belastingen | € 43.733 | € -1.438 | € 8.282 | € -7.232 | ▼ € 15.514 |
| Eigen vermogen | € 79.198 | € 77.760 | € 84.323 | € 75.425 | ▼ 11% |
| Totale schulden | € 34.459 | € 46.908 | € 39.131 | € 28.863 | ▼ 26% |
| Cash | € 43.863 | € 26.896 | € 5.399 | € 6.791 | ▲ 26% |
| Terreinen & gebouwen | € 41.850 | € 41.850 | € 41.850 | € 41.850 | |
| Opgepotte winst | € 78.198 | € 76.760 | € 83.323 | € 74.425 | ▼ 11% |
| Dividend | € 1.600 | € 0 | € 1.718 | € 1.666 | ▼ 3% |
| Bankschulden | € 121 | € 27.702 | € 21.820 | € 14.841 | ▼ 32% |
| Balanstotaal | € 113.656 | € 124.668 | € 123.455 | € 104.288 | ▼ 16% |
Kerncijfers van SpareSolutions, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met SpareSolutions?
Wat er de jongste jaren bij SpareSolutions gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: verlies van € 7.232 (▼ € 15.514 t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
- Nieuwe vestiging in Diest. KBO
- Vincent Ceunen werd bestuurder. NBB
Samengevat
Van € 43.733 winst in 2022 naar € 7.232 verlies in 2025.
Betaalde al € 14.669 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2022, met € 43.733 winst.
Keerde in totaal € 4.984 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter SpareSolutions zit Vincent Ceunen. Vincent Ceunen zit ook achter GRIVE en STAPP.IN.
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Nieuwstraat 5
3290 Diest
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten
Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.
Oprichting
Bron: Akte ↗- CEUNEN Vincent(oprichter) 100%
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0762.850.461
- Btw-nummer
- BE 0762.850.461
- Maatschappelijke zetel
- Nieuwstraat 5, 3290 Diest
- Namen & benamingen
- SpareSolutions
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 3 februari 2021
- Peppol
- Actief · Actief sinds 10 jan 2024
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van public relations en communicatie
Adviesbureaus op het gebied van public relations en communicatie
Overige dienstverlenende activiteiten op het gebied van informatie
Overige zakelijke dienstverlening, neg
Overige dienstverlenende activiteiten op het gebied van informatie, n.e. g.