Financiën
Boekjaar 2025
STAPP.IN uit Hasselt, ondernemingsnummer BE1001573993, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € -37.155 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde STAPP.IN een brutomarge van € 27.775 en een eigen vermogen van € 15.881. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 51.036 naar € -37.155. Het bedrijf draaide verlies. De buffer kromp fors: het eigen vermogen ligt 70 % lager dan vorig jaar. Veel schulden tegenover weinig eigen buffer. De jongste jaarrekening werd op 30 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 15.881
▼ 70% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ -37.155
▼ in 2024 nog € 51.036 winst
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 62.089
▼ 43% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Verlies, niets uit te keren
De reserves zakten naar € 13.881.
Mensen en middelen in 2025
€ 82.384
▼ 9% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 149.808
▼ 10% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 58.502 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 3 jaar weg.
€ 58.127
▼ 37% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 13.004
▼ 8% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 103.345 | € 27.775 | ▼ 73% |
| Winst na belastingen | € 51.036 | € -37.155 | ▼ € 88.191 |
| Eigen vermogen | € 53.036 | € 15.881 | ▼ 70% |
| Totale schulden | € 284.732 | € 228.413 | ▼ 20% |
| Cash | € 108.458 | € 62.089 | ▼ 43% |
| Opgepotte winst | € 51.036 | € 13.881 | ▼ 73% |
| Bankschulden | € 166.476 | € 149.808 | ▼ 10% |
| Balanstotaal | € 337.768 | € 244.294 | ▼ 28% |
Kerncijfers van STAPP.IN, boekjaren 2024 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met STAPP.IN?
Wat er de jongste jaren bij STAPP.IN gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: verlies van € 37.155 (▼ € 88.191 t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Share4Mobility BV werd bestuurder. NBB
- Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
- Nieuwe vestiging in Hasselt. KBO
Samengevat
Van € 51.036 winst in 2024 naar € 37.155 verlies in 2025.
Betaalde al € 11.830 vennootschapsbelasting sinds 2024.
Beste jaar ooit: 2024, met € 51.036 winst.
Bestuur
Achter STAPP.IN zit Share4Mobility BV.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Bestuurder
sinds 2026
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Gouverneur Roppesingel 2
3500 Hasselt
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 6 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →PAESMANS
€ 91,5 miljoen omzet · 2025
AUTOCENTER PAESMANS
€ 27,5 miljoen omzet · 2025
Docabé
€ 78.253 brutomarge · 2025
PAESMANS INVEST
Share4Mobility zelfde netwerk
€ 25.770 brutomarge · 2025
+1 andere
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten
Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.
Oprichting
Bron: Akte ↗- CEUNEN Vincent(oprichter) 100%
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 1001.573.993
- Btw-nummer
- BE 1001.573.993
- Maatschappelijke zetel
- Gouverneur Roppesingel 2, 3500 Hasselt
- Namen & benamingen
- STAPP.IN
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 24 oktober 2023
- Peppol
- Actief · Actief sinds 5 apr 2024
- Activiteiten · NACE
Verhuur en lease van personenauto’s en andere lichte motorvoertuigen
Verhuur en lease van vrachtwagens