Knipperlichten
Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.
-
Negatief eigen vermogen NBB
Meer schulden dan bezittingen in 1 van de laatste 4 boekjaren.
Financiën
Boekjaar 2025
CYC SERVICES uit Chapelle-lez-Herlaimont, ondernemingsnummer BE0761977758, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € -25.945 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde CYC SERVICES een brutomarge van € -18.967 en een eigen vermogen van € -711. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 4.048 naar € -25.945. Het bedrijf draaide verlies. Meer schulden dan bezittingen. Veel schulden tegenover weinig eigen buffer. De jongste jaarrekening werd op 1 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ -711
▼ € 25.945 t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ -25.945
▼ in 2024 nog € 4.048 winst
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 12.445
▲ 174% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Verlies, niets uit te keren
De reserves zakten naar € -5.711.
Mensen en middelen in 2025
€ 2.974
▼ 31% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 39.426
▲ € 38.112 t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 12.253 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 3 jaar weg.
€ 1.832
▲ € 1.375 t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 7.609 | € 22.204 | € 14.072 | € -18.967 | ▼ € 33.039 |
| Winst na belastingen | € 4.687 | € 10.474 | € 4.048 | € -25.945 | ▼ € 29.993 |
| Eigen vermogen | € 10.712 | € 21.187 | € 25.235 | € -711 | ▼ € 25.945 |
| Totale schulden | € 3.773 | € 9.164 | € 1.771 | € 41.258 | ▲ € 39.487 |
| Cash | € 4.986 | € 13.003 | € 4.537 | € 12.445 | ▲ 174% |
| Opgepotte winst | € 5.712 | € 16.187 | € 20.235 | € -5.711 | ▼ € 25.945 |
| Bankschulden | € 0 | € 1.280 | € 1.314 | € 39.426 | ▲ € 38.112 |
| Balanstotaal | € 14.486 | € 30.351 | € 27.005 | € 40.547 | ▲ 50% |
Kerncijfers van CYC SERVICES, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met CYC SERVICES?
Wat er de jongste jaren bij CYC SERVICES gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: verlies van € 25.945 (▼ € 29.993 t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
- Nieuwe vestiging in Chapelle-lez-Herlaimont. KBO
Samengevat
Van € 4.687 winst in 2022 naar € 25.945 verlies in 2025.
Betaalde al € 11.766 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2023, met € 10.474 winst.
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Rue des Champs d'en Haut 63
7160 Chapelle-lez-Herlaimont
Rue Saint Germain 5
7160 Chapelle-lez-Herlaimont
Actief sinds 25 januari 2021
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten
Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.
Oprichting
Bron: Akte ↗- GILLET Nathalie Renée Louise(oprichter) 51%
- DEHASSE Rudy Serge Jean Jacques(oprichter) 49%
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0761.977.758
- Btw-nummer
- BE 0761.977.758
- Maatschappelijke zetel
- Rue des Champs d'en Haut 63, 7160 Chapelle-lez-Herlaimont
- Namen & benamingen
- CYC SERVICES
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 25 januari 2021
- Peppol
- Actief · Actief sinds 3 jan 2026
- Activiteiten · NACE
Administratieve en ondersteunende activiteiten ten behoeve van kantoren
Diverse administratieve activiteiten ten behoeve van kantoren