Financiën
Boekjaar 2025
Stevens Sam uit Puurs-Sint-Amands, ondernemingsnummer BE0761870860, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 46.613 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde Stevens Sam een brutomarge van € 84.393 en een eigen vermogen van € 49.113. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 43.738 naar € 46.613. Winstgevend, en de winst groeit. Er zit een gezonde buffer in het bedrijf. De schulden zijn onder controle. De jongste jaarrekening werd op 11 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 49.113
▼ 34% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 46.613
▲ 7% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 102.700
▲ 10% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 72.195 uitgekeerd
Meer dan de winst van het jaar ging naar de aandeelhouders; de reserves zakten.
Mensen en middelen in 2025
€ 51.370
▼ 23% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 39.143
▼ 19% t.o.v. 2024
Leningen bij banken en andere kredietverstrekkers, lang en kort.
€ 42.485
▲ 70% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 29.235
▼ 37% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 55.952 | € 120.672 | € 69.806 | € 84.393 | ▲ 21% |
| Winst na belastingen | € 38.146 | € 89.136 | € 43.738 | € 46.613 | ▲ 7% |
| Eigen vermogen | € 91.821 | € 180.957 | € 74.695 | € 49.113 | ▼ 34% |
| Totale schulden | € 30.694 | € 52.433 | € 127.862 | € 177.418 | ▲ 39% |
| Cash | € 57.202 | € 104.072 | € 93.275 | € 102.700 | ▲ 10% |
| Opgepotte winst | € 89.321 | € 178.457 | € 72.195 | € 46.613 | ▼ 35% |
| Dividend | € 0 | € 0 | € 150.000 | € 72.195 | ▼ 52% |
| Bankschulden | € 0 | € 0 | € 48.477 | € 39.143 | ▼ 19% |
| Balanstotaal | € 122.515 | € 233.390 | € 202.557 | € 226.531 | ▲ 12% |
Kerncijfers van Stevens Sam, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met Stevens Sam?
Wat er de jongste jaren bij Stevens Sam gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 46.613 (▲ 7% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
- Nieuwe vestiging in Puurs-Sint-Amands. KBO
Samengevat
Van € 38.146 winst in 2022 naar € 46.613 winst in 2025.
Betaalde al € 63.695 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2023, met € 89.136 winst.
Keerde in totaal € 222.195 dividend uit aan de eigenaars.
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
J. Hauchecornestraat 31
2870 Puurs-Sint-Amands
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten
Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.
Oprichting
Bron: Akte ↗- STEVENS Sam(oprichter) 100%
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0761.870.860
- Btw-nummer
- BE 0761.870.860
- Maatschappelijke zetel
- J. Hauchecornestraat 31, 2870 Puurs-Sint-Amands
- Namen & benamingen
- Stevens Sam
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 21 januari 2021
- Peppol
- Actief · Actief sinds 12 mrt 2024
- Contact
- [email protected]
- Activiteiten · NACE
Landschapsverzorging