Financiën
Boekjaar 2025
Paul Pauwels Management uit Heist-op-den-Berg, ondernemingsnummer BE0761369826, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 36.220 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde Paul Pauwels Management een brutomarge van € 51.093 en een eigen vermogen van € 44.839. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 26.951 naar € 36.220. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 1 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 44.839
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 36.220
▲ 34% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 6.779
▲ 205% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 36.000 uitgekeerd
99 % van de winst ging naar de aandeelhouders, de rest bleef in het bedrijf.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 5.497
▲ € 4.347 t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 6.626
▼ 1% t.o.v. 2024
Leningen bij banken en andere kredietverstrekkers, lang en kort.
€ 784
▼ 81% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 3.440
▲ 36% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 66.986 | € 60.198 | € 39.236 | € 51.093 | ▲ 30% |
| Winst na belastingen | € 49.708 | € 46.626 | € 26.951 | € 36.220 | ▲ 34% |
| Eigen vermogen | € 93.741 | € 140.367 | € 44.618 | € 44.839 | |
| Totale schulden | € 11.322 | € 12.600 | € 32.082 | € 46.850 | ▲ 46% |
| Cash | € 9.860 | € 9.130 | € 2.221 | € 6.779 | ▲ 205% |
| Opgepotte winst | € 91.741 | € 138.367 | € 42.618 | € 42.839 | ▲ 1% |
| Dividend | € 0 | € 0 | € 26.700 | € 36.000 | ▲ 35% |
| Bankschulden | € 6.531 | € 6.654 | € 6.666 | € 6.626 | ▼ 1% |
| Balanstotaal | € 105.064 | € 152.967 | € 76.701 | € 91.688 | ▲ 20% |
Kerncijfers van Paul Pauwels Management, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 30 juli 2027.
Wat is er gebeurd met Paul Pauwels Management?
Wat er de jongste jaren bij Paul Pauwels Management gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 36.220 (▲ 34% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
- Nieuwe vestiging in Heist-op-den-Berg. KBO
- Paul Pauwels werd bestuurder. NBB
Samengevat
Van € 49.708 winst in 2022 naar € 36.220 winst in 2025.
Betaalde al € 57.031 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2022, met € 49.708 winst.
Keerde in totaal € 62.700 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter Paul Pauwels Management zit Paul Pauwels.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Paul Pauwels
Bestuurder
sinds 2020
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Broekmansstraat 108 bus A
2221 Heist-op-den-Berg
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten
Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.
Oprichting
Bron: Akte ↗- PAUWELS Paul(oprichter) 100%
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0761.369.826
- Btw-nummer
- BE 0761.369.826
- Maatschappelijke zetel
- Broekmansstraat 108 bus A, 2221 Heist-op-den-Berg
- Namen & benamingen
- Paul Pauwels Management · PPM
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 8 januari 2021
- Peppol
- Actief · Actief sinds 16 dec 2025
- Activiteiten · NACE
Administratieve en ondersteunende activiteiten ten behoeve van kantoren
Diverse administratieve activiteiten ten behoeve van kantoren
Overige financiële dienstverlening, neg
Overige zakelijke dienstverlening, neg