Financiën
Boekjaar 2025
ARMGROUP uit Wetteren, ondernemingsnummer BE0761357849, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 29.328 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde ARMGROUP een brutomarge van € 49.237 en een eigen vermogen van € 92.394. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 45.683 naar € 29.328. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 26 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 92.394
▲ 47% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 29.328
▼ 36% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 81.104
▲ 87% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 86.394.
Mensen en middelen in 2025
€ 24.354
▼ 24% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 13.062
▼ 23% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 3.973 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 3 jaar weg.
€ 180
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 10.512
▲ 87% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 5.160 | € 8.222 | € 64.475 | € 49.237 | ▼ 24% |
| Winst na belastingen | € 130 | € 1.780 | € 45.683 | € 29.328 | ▼ 36% |
| Eigen vermogen | € 15.604 | € 17.384 | € 63.066 | € 92.394 | ▲ 47% |
| Totale schulden | € 8.862 | € 26.615 | € 22.995 | € 23.754 | ▲ 3% |
| Cash | € 2.391 | € 36.394 | € 43.269 | € 81.104 | ▲ 87% |
| Opgepotte winst | € 9.604 | € 11.384 | € 57.066 | € 86.394 | ▲ 51% |
| Bankschulden | € 0 | € 0 | € 16.900 | € 13.062 | ▼ 23% |
| Balanstotaal | € 24.466 | € 43.998 | € 86.061 | € 116.147 | ▲ 35% |
Kerncijfers van ARMGROUP, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met ARMGROUP?
Wat er de jongste jaren bij ARMGROUP gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 29.328 (▼ 36% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Artur Gevorgyan werd bestuurder. NBB
- Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
- Nieuwe vestiging in Wetteren. KBO
- Arsen Gevorgyan werd bestuurder. NBB
Samengevat
Van € 130 winst in 2022 naar € 29.328 winst in 2025.
Betaalde al € 23.135 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2024, met € 45.683 winst.
Bestuur
Achter ARMGROUP zitten Arsen Gevorgyan en Artur Gevorgyan.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Arsen Gevorgyan
Bestuurder
sinds 2020
Artur Gevorgyan
Bestuurder
sinds 2022
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Jan Broeckaertlaan 38
9230 Wetteren
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Website
Technologie
Hosting & E-mail
E-mail provider
Self-hosted
Hosting
ORACLE-BMC-31898 - Oracle Corporation, US
Website info
Kenmerken
Beveiliging
Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten
Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.
Oprichting
Bron: Akte ↗- GEVORGYAN, Arsen(oprichter) 50%
- GEVORGYAN, Artur(oprichter) 50%
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0761.357.849
- Btw-nummer
- BE 0761.357.849
- Maatschappelijke zetel
- Jan Broeckaertlaan 38, 9230 Wetteren
- Namen & benamingen
- ARMGROUP
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 8 januari 2021
- Peppol
- Actief · Actief sinds 30 okt 2023
- Activiteiten · NACE
Algemene bouw van residentiële gebouwen
Overige werkzaamheden in verband met de afwerking van gebouwen
Installatie van isolatie
Stukadoorswerk
Overige bouwinstallatie
Dakwerkzaamheden
Algemene elektrotechnische installatiewerken
Overige gespecialiseerde bouwactiviteiten, neg
+4