Financiën
Boekjaar 2024
RZ INVEST uit Wavre, ondernemingsnummer BE0760971136, sloot boekjaar 2024 af met een resultaat van € 20.479 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde RZ INVEST een brutomarge van € 93.115 en een eigen vermogen van € 72.646. Tegenover boekjaar 2023 ging het resultaat van € 653 naar € 20.479. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 25 juli 2025 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 72.646
▲ 39% t.o.v. 2023
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 20.479
▲ € 19.826 t.o.v. 2023
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 26.802
▲ € 20.863 t.o.v. 2023
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2024. De opgepotte winst groeide naar € 70.646.
Mensen en middelen in 2024
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 61.066
▼ 22% t.o.v. 2023
Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
Schulden eind 2024
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 9.338
▼ 48% t.o.v. 2023
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 18.316
▼ 9% t.o.v. 2023
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | Verschil 2023 → 2024 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 61.640 | € 124.677 | € 86.238 | € 93.115 | ▲ 8% |
| Winst na belastingen | € 24.790 | € 36.725 | € 653 | € 20.479 | ▲ € 19.826 |
| Eigen vermogen | € 14.790 | € 51.515 | € 52.168 | € 72.646 | ▲ 39% |
| Totale schulden | € 48.482 | € 48.339 | € 41.655 | € 27.920 | ▼ 33% |
| Cash | € 9.405 | € 6.643 | € 5.939 | € 26.802 | ▲ € 20.863 |
| Opgepotte winst | € 12.790 | € 49.515 | € 50.168 | € 70.646 | ▲ 41% |
| Dividend | € 12.000 | € 0 | € 0 | € 0 | |
| Balanstotaal | € 63.272 | € 99.854 | € 93.823 | € 100.567 | ▲ 7% |
Kerncijfers van RZ INVEST, boekjaren 2021 tot 2024, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.De jaarrekening voor boekjaar 2025 is nog niet neergelegd; ze werd verwacht vóór 31 juli 2026.
Wat is er gebeurd met RZ INVEST?
Wat er de jongste jaren bij RZ INVEST gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2024: winst van € 20.479 (▲ € 19.826 t.o.v. 2023). Bron: NBB ↗
- Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
- Nieuwe vestiging in Wavre. KBO
Samengevat
Van € 24.790 winst in 2021 naar € 20.479 winst in 2024.
Betaalde al € 17.388 vennootschapsbelasting sinds 2021.
Beste jaar ooit: 2022, met € 36.725 winst.
Keerde in totaal € 12.000 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter RZ INVEST zit Chakir Rharib. Chakir Rharib zit ook achter NS INVEST.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2024
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Rue Constant Legrève 21
1300 Wavre
Rue de Bruxelles 4
1300 Wavre
Actief sinds 7 januari 2021
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 1 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten
Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.
Oprichting
Bron: Akte ↗- RHARIB Chakir(oprichter) 100%
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0760.971.136
- Btw-nummer
- BE 0760.971.136
- Maatschappelijke zetel
- Rue Constant Legrève 21, 1300 Wavre
- Namen & benamingen
- RZ INVEST
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 7 januari 2021
- Peppol
- Actief · Actief sinds 1 jan 2026
- Contact
- [email protected]
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van eetgelegenheden met volledige bediening
Eetgelegenheden met volledige bediening
Cateringdiensten op contractbasis en overige diensten in verband met maaltijden
Catering van evenementen
Overige eetgelegenheden